Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    Én anno Harmony 515-el kezdtem, valami 16 ezerért vettük. Aztán rá pár évre gyengélkedett a hangerő gomb része, persze gari már nem volt. Felhívtuk a Logi svájci számát, hogy mit lehetne tenni, mert szervizhálózatuk az persze nincs. Fószer mondja semmi baj, kapsz 50% OFF kupont, lehet vásárolni. Meg is tettük, Harmony One+, így fizettünk érte vagy 22 ezret. a régit eladtam 5 ezerért egyébként (a gazdája még aznap este összetörte, mert nem tudta beállítani... no comment, de mi nagyon sajnáltuk - a távot, nem a hülyét - mert megszerettük a kis eszközt, ami jól szolgált minket).
    A One+-ra asszony rálépett egy este, hát cool... Logi megint felhív, hogy csak egy kijelző kéne, én meg is csinálom, csak hol lehetne megvenni, mert még Ebay-en sincs...
    Sebaj, mondja emberünk, tegyed befele a szekrénybe, és küldök újat. Két nap múlva írnak, hogy nem tudjak One+-t küldeni, mert nincs, lennék-e oly kedves, és elfogadnék-e egy Touch-ot. Hát voltam olyan kedves.

    Azóta is imádom, imádtam az összes Harmony távunkat. Az első pár hét necces, amíg az ember rájön a programozás logikájára (a webes felület még könnyebb egyébként) utána pedig le sem cserélné senki semmiért. Gondolom ebben minden Logi Harmony tulaj egyetért velem... ;)

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák