Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz BatchMan #5 üzenetére

    Nekem a 650D eredendően pozitív élmény volt, igaz én főleg videóztam vele manuális fókusszal. Nekem nagyon tetszett az érintőképernyő és a hagyományos kezelési mód közötti teljes átjárhatóság. Például rányomok a fizikailag is létező érzékenység választó gombra és az értéket már csak a képernyőre tapicskolva adom meg.

    Na meg én a liveview-t csak videóhoz használom, amúgy ha lehet jobban szeretek az optikai keresőben komponálni, akkor is ha ehhez a földön kell fetrengenem. :) Szóval engem a lassú liveview fókusz annyira nem foglalkoztatott, de az tény, hogy nem volt jó. Kíváncsiság kedvéért kipróbáltam videó módban, mert azt állította a Canon, hogy ez arra nagyon jó, főleg a finom átmenetek miatt.

    Az egész csak arra volt jó, hogy előre-hátra monitorozott, de azt is csiga lassan tette és állandóan életlen volt a kép.

    Egyébként meg én a Sony NEX gépekért vagyok megveszve, mert jobb szeretek manuálisan fókuszálni és ott van focus peaking (tudom, Canonra is Magic Lantern esetében, de nekem kevés saját gépem van, bérelt meg céges cuccra nem rakhatom fel).

Új hozzászólás Aktív témák