Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz #06658560 #20 üzenetére

    Baszhatod a pixeleket, ha collok híján a szemed nem látja a betűket, olyan picsányi kicsik skálázás nélkül... hogy maradjak a te stílusodnál...
    Nem használom az összes pixelt(illetve nem úgy, ahogy te gondolod), a 4K monitor 175%-ra van skálázva, a 14" FHD meg 125-150 közt, függően a tartalomtól, amit kiteszek rá.
    Arról nem beszélve, hogy miután a T470-en csak HDMI1.4-es port van, arról nem tudom 60Hz-n meghajtani a 4K monitort, kénytelen voltam venni egy Thunderbolt-HDMI2 dongle-t, hogy legalább a 60Hz meglegyen.
    Ribbon-t meg bámulja csak, aki Office-ban tölti a munkaidejét. Az én munkám java böngészőben, CLI ablakban(PowerShell) illetve Notepad++-ban zajlik(a levelezés meg Notes-ban).

    "valamiért te is három monitor össz pixelét használod, nem egyét skálázva." - igen, azért, mert van 3 monitorom... illetve 2, mert a laptop céges.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák