Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz kételkedem #6 üzenetére

    tök mindegy, mi van nekik hátra, ha összehozzák márciusra :) nekem csak az a problémám, hogy a legutóbbi epizód bármekkora siker is volt PSP-n, számomra nem hozta azt az igazi God of War minőséget, és nem a hordozható gép korlátai miatt, hanem azért, mert látni véltem némi törekvést a fejlesztők részéről (részirül :D) a játékmenet egyszerűbbé tételére. szóval ott egy kicsit lecsúszott a színvonal. szeretném hinni, hogy a III rész majd helyrerak(ja). de ahhoz azt kell, hogy ne csupán egy next-gen résszel álljanak elő, ami annyiban különbözik az eddigiektől, hogy PS3-on fut. nem várok semmi egetrengetőt, meg nem is vagyok az a fanyalgó típus, de könyörgöm: PS2-n azért volt igazi esemény a játék megjelenése, mert olyat hoztak ki a masinából, ami szinte túlmutatott annak képességein.
    fixálták a kameranézeteket, hogy az így felszabadult teljesítményt az adott nézet kidolgozására fordíthassák. Ott kötöttségek voltak, amik korlátot szabtak a fejlesztésnek, most ez nincs, de maradt a sínen mozgó kamera. OK, ez már a játékmenet része, fura is lenne, ha körbe tudnék nézni, de akkor cserébe legyen olyan a látvány, hogy az ember lélegzete eláll, hiszen ott a kraft. Ez viszont egyelőre HS szint, az meg kb launch title.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • Prof01

    veterán

    válasz kételkedem #6 üzenetére

    Miért kételkedsz a fejlesztő fiukban? :DDD

    Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Új hozzászólás Aktív témák