Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gézengúz

    addikt

    válasz PHM #39 üzenetére

    1 Ezt tudtam, ez oké. Akuk belső ellenállását, a Li500 is mutatja.
    2 Kiderül, ha beadja az unalmast akkor csere lesz. (Kapcsoló)
    3 2600-as cellák, meglátjuk mi lesz, nincs komoly fúrás, arra ott a fúrógép. Csak fához kell.
    4 Kb. 13 éves a csavarozó, nem sokat ment, eztán se fog sokat menni.
    +1 Tudom, hogy volt, olvasom a Best buy-t. De amire ez kell, arra teljesen megfelel. Komolyabb felhasználásra ott a hálózatos gép. Mivel 0 forintból javítható, ezért megjavítom, ennyit megér foglalkozni vele.

    Ezek a kapcsolók vajon csak papíron erősebbek?

    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • kenand

    veterán

    válasz PHM #39 üzenetére

    Azt én sem tudom, de a hely szűke miatt gondoltam.

    Egyébként igazad van, a LIDL-es barkácsgépek teljesen rendben vannak, nekem is van több...
    Tavaly télen ráértem és sokat mókoltam, a Makita 12V-os ház Lithiumosításával (amikor több NiCD cella kipurcant). Sokat küzdöttem: sajna alig fér bele, egy boardot elrontottam forrasztáskor, egy cella packot rövidre zártam amikor próbáltam belegyömöszölni...
    Szóval ha nem lenne 2 Makita gépem és sok halott aksim nem kínlódnék vele...
    De a bejegyzést azért írtam-ismét megemlítve- mert az olcsón beszerezhető kész bontott pack (aksi + board) nagyon megkönnyíti a dolgot (csak az aksi házat kell kicsit moddolni)

    Egyébként holnaptól megint van LIDL behajtó

    #41) Stonerice

    Komoly tervek....... cellákat itthon a jófogásról olcsóbb beszerezni

    500Ft-ért vettem bontott teljesen új LG 18650 HE4 Nagy áramú 20A max 35A Ipari Li-ion cellákat
    800Ft-t forrfüles változatban. (most ennyi a forrfül nélküli), de 3500 mAH-s Samsung INR18650-35E is ennyi.
    (Zsolt, Nyíregyháza)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák