Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20691712

    törölt tag

    válasz ronroli #10 üzenetére

    De megeri.
    Nezd meg a far cry 4 tesztet a youtubon.
    Egy penyan nem indul el.
    Egy 950-el meg suhan i3-al high beallitasokon.
    Amugy jo kis procik a penyak.
    En az fc3-at egy g2030-ason toltam es a video kartyam volt a gyenge lancszem (7770).

    [ Szerkesztve ]

  • sb

    veterán

    válasz ronroli #10 üzenetére

    Attól függ mire veszed. Ha kell a kraft akkor jobb az i3.
    Ha jó a nagy része is akkor elég a Pentium. Nem véletlen, hogy már rég a feature listával szegmentálnak.

    Nekem is "csak" a 3D miatt kéne i3-at vennem, amúgy meg a legkisebb core magos Celeron is megtenné.
    Ill. nyilván arra az Atom széria is jó, de ott meg a Braswellből került ki az ark szerint a 3D, míg a Bay Trail tudta.

    Kormány témában.
    Vicc szerinte ezt az árat legitimálni. Oké, nyilván már nem egy kategória, de azért emlékszem, hogy anno amikor a Momo-t vettem akkor még nem is nagyon létezett jobb kommersz kormány. Került kb. 20-25k-ba.
    Utána jött a G25 ami elindította a jobb anyagminőségű szériát, de az is került emlékeim szerint 40-50k-ba.
    Most nem gondolnám, ha előszedem most a Momo-t akkor egy ilyen új 6-8x annyit érne.

    Nem beszélve a hibákról amik mindig vannak. A Momo pedáljai is gyári hibásak (de sw-ből is korrigálható) de egy ilyen hsz után érzek némi problémát a helyes értékítélettel.
    #5:
    Kormany fronton a 150.000 ft (mondjuk inkabb 450 euro korul)nem szamit kirivoan nagy osszegnek, sot.... Tulajdonkeppen azt kell mondjam, hogy annyit nagyon meger

    2 ev alatt 2 TX es 2 T300 fordult meg nalam, mindet a hatso tengelyfellfuggesztes kikotyogosodasas miatt adtam el/kuldtem vissza gariba.

    Nooormális?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák