Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Krike #23 üzenetére

    A netbookokban az Acer-nél általában megáll az a dolog, hogy a hivatalos szervízben cseréltesd a memóriát, mert csak akkor marad a garancia. A 722-es esetében ez azért nem áll fenn, mivel az alján elhelyezett takarófedél eltávolítása után a memóriamodul cserélhető, ellentétben a többi netbook modellel.

    Így van, csak éppen, ha ennyire egyszerű a csere, a hivatalos szerviz szerint, akkor sem nyúlhatsz bele, és a kereskedő véleménye itt nem hivatalos. Vagy én értelmeztem rosszul, akár az Acer Magyarország, akár az EC-CO által mondott dolgokat?

    A kereskedések mindig érdekes megítélés alá esnek, a lényeg, ha Én bemegyek egy ilyenbe, a vásárlás előtt többször teszem, mert fontos, hogy bizalmi kapcsolat alakuljon ki a vevő, és az eladó között szerintem. Mondom ezt úgy, hogy márkaboltban értékesítek notebookokat. A vásárlónak úgy kell távoznia az üzletből, akár vett valamit, akár nem, hogy Ő volt a középpontban, és megkapta azt, amit szeretett volna.

    Na ez a rész az, ami számomra a maszlag kategóriába esik, az érdekes megítélés nem szerepel a Garanciális feltételekben, tehát, jelen esetben, ha maga a kereskedés nem Acer partner, akkor ez nem érvényes, és ő sem nyúlhat bele. Ha hivatalosan partner akkor esetleg, de ezt nem kérdeztem meg tőlük, de itt lehet, hogy az acer elnézi. De én csak egyetlen Acer szervizről tudok, ami hivatalos, az pedig az EC-CO.

    Acer termék esetén csak hivatalos Acer garancialevelet kaphatsz, a többiért max. a bolt vállalhatja a felelőséget. Az Aceres garancialeveleken ott van "gyárilag" az cég garanciavállalása, és a szerviz is csak ezt fogadja el. Mert ugye egyetlen gyártótól sem rendelhetsz közvetlenül, csak a disztribútorain keresztül, és ha kiskereskedelemben vásárolsz, akkor még bejön egy lépcsőfok.

    Ezt miért nekem írod le? Ezt én tudom, de az előttem szóló értelmezhette félre.

    a többiért max. a bolt vállalhatja a felelőséget.

    Hmmm... Na ez az amiben én nem hiszek.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák