Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz Raysen623 #14 üzenetére

    Mi van ha te szívtad be az AMD-s bullshitet? Kérdem ezt úgy, hogy a legutóbbi nvidia karim egy 8800GT volt. Vágom, hogy előremutatóbb egy amd kártya technikailag bizonyos szempontból, de ha semmi sem használja ki, ha ez gyakorlatban nem érvényesül valami miatt, akkor mi értelme erre építenie egy vásárlónak? Amúgy én is kivárom még, de kiugró dolgokra nem számítok.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

  • Interceptor

    addikt

    válasz Raysen623 #17 üzenetére

    Az AMD technikaliag előremutatóbb fejlesztésekkel rendelkezik ez tény és való, viszont gyakorlatban ez sajnos nem jön ki, ömlik ott is a bullshit ezerrel. Ettől függetlenül ha az elmúlt éveket nézzük jobban megérte AMD kártyát venni az ár/teljesítmény arány miatt(sokan nem értenek ezzel egyet), viszont van egész jó alternatíva most nvidia fronton is pl GTX970. Egyenlőre én is kivárok, az sem biztos, hogy lesz értelme idén cserélnem bármire is, főleg, hogy az egyik általam legjobban várt játékot eltolták jövő év elejére, ahol majd tényleg jól jön a plusz sebesség(Kingdom Come Deliverance). 100K tényleg amolyan lélektani határ, de már a 70-80K is a nemnormális kategóriát surolja egy vga kártyáért, én is beletartozom ebbe a táborba. Az ilyen 150-200k meg a fölött költő usereket pedig már nem írom le melyik tábor :DDD Konzolt nem vennék, ha fegyvert tartanának a fejemhez akkor sem, teljesen más világ.

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

  • b.

    félisten

    válasz Raysen623 #23 üzenetére

    Azért nem szorulnak rá mert sokan beveszik az AMD bullshittet..sajnos. remélem érzed , hogy ezzel a te mondatodra reagáltam a zöldek oldaláról. Nincs különbség bullshit fronton semelyik oldalon ne aggódj.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Raysen623 #27 üzenetére

    Nem látom ebbe a rációt, hogy egy cég csak akkor lenne piacvezető, hogy ha becsap akárkit is. Szerintem itt már Ti vagytok megvezetve . hogy mekkora szemét az Nvidia, csak ne hogy áttérjetek.
    Gondolhatod, hogy ha tényleg szar lenne, akkor nem lennének vásárlói és nem lenne ez az adok-kapok minden egyes videokártya hírnél, arról ne is beszéljünk hogy nem pártatlan szerintem a prohardver sem ilyen téren sajnos, sok cikkíró jobban mondva.
    Gondolom azért áll ki valaki(sokan) a zöld oldal mellett, mert meg van vele elégedve, de a piros oldalon mostanában sokszor csak azt hallom, hogy azért is maradok AMD mellett , mert az nvidia egy szemét cég és stb stb. Pont hogy ti vagytok ezzel az áldozatai az AMD bullshitnek, amivel befolyásolja a véleményetek az előítélet, pedig ha zöld kártya lenne a gépedben ugyan olyan jó lenne , vagy még jobb is akár.
    Nem flame keltésnek szánom, csak már kikészít , hogy minden egyes címnél ez megy . még akkor is , ha pont a Piros oldal címkéz át 3x egy kártyát és elér 10 % Turingot, majd átcímkézve eladja a rajongóinak új széria néven.( amit minden valamire való gyártó megcsinált már rég a saját régebbi szériáival).Ez nem időtállóság, ez lehúzás.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák