Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.C.G.

    aktív tag

    Már a digitális adások bevezetésénél elő jött ez a duma, hogy majd váltogatni tudunk a kamerák képei között. Emlékeim szerint Németországban 99-2000 körül még lehetett ilyen hirdetéseket látni az üzletek kirakatában. Aztán szépen bevezették a digitális adásokat és nem kaptunk belőle semmit. Szóval számomra a digitális átállás egyetlen előnye ezzel elveszett. Az F1-et meg egyre rosszabbnak tartom amióta minden évben új szabályokat hoznak be költségcsökkentés miatt. Véleményem szerint aki nem tud anyagilag felnőni az F1 szintjére, az menjen a Formula 3-ba. Váltó és motor csere miatt bünti? Wtf!? Hagyják versenyezni a csapatokat és ne büntessék minden faxságért őket. A másik amit rühellek a szűk utcai pályák elszaporodása. Fizetni ezért külön nem fogok. Lassan minden csatorna és sport esemény külön lóvét akar majd, mindössze 9 Eur, ha ezt felszorzom és még esetleg a zenei szolgáltatásokat is hozzá számolom, akkor egy szép kerek összeg fog kijönni. Na én ennek nem tapsolok örömömben.

  • J.C.G.

    aktív tag

    válasz csabi63 #59 üzenetére

    Régen amikor még minden futamot néztem és még autót is cserélhetek futam közben, akkor jó ötletnek tűnt a kamera váltás. Pl. számomra érdektelen csatát mutattak, miközben a boxban történtek események... Meg volt szó mindenféle adat lehívásáról is. Azóta kiszerettem már az F1-ből és csak, ha nincs más, akkor nézem. Elegem lett az állandó szabály módosításokból, korlátozásokból. A PIP és tsa-i már akkor se győztek meg.

Új hozzászólás Aktív témák