Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz M5Norbi #37 üzenetére

    Nem vagyok becsípődve ilyen téren, de vannak más rigojáim bőven. Szerettem volna idén egy S820-as telefonra beruházni amivel kihúztam volna 2évet minimum, de egyelőre a tapasztalatok és az előjelek kezdenek erről az elképzelésről letéríteni.

    A VR-al az a baj, hogy ahhoz, hogy igazán megvillantsa a foga fehérjét ahhoz kell egy komoly háttér, a GearVR is ideig-óráig jó poén de komoly igazi tartalom picsafüst. Ehhez a Vive-hoz pláne kelleni fog és ezzel erősen le is redukálódik a vásárlói célközönség. Az okosóra piac meg nagyon nem akar felpörögni eladásokat tekintve és akkor a CES-en olyanok szálltak be a buliba mint a Casio, Fossil, TAG és volt még 1-2 másik versenyző is. A már piacon lévő LG, Huawei, Samsung, Pebble, Apple készülékekről ne is beszéljünk. Ezekkel szemben mit tudnak felmutatni, hogy milliós eladásokat tudjanak produkálni? és ezzel kirángassák magukat a szarból?

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák