Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz jimmy399 #25 üzenetére

    egyik ismerős mondott most talán 13. kerben lakásokat, új építésű társasház, porta személyzet, kondi terem, szauna, stb, egy garzon bérlése kb 120k
    én duna mellett néztem 9. kerben a dunaháznál, ott is annyit mondtak új építésűben
    az elég durva ha egy szoba magában 50-60k rezsi nélkül
    ha lányt keresnek sincs gond, kis rúzs, paróka..problem solved:D

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Cathfaern #33 üzenetére

    sztem ezek nem feltétlen helyes következtetések
    az adott emberen múlik bármilyen környezetbe kerül, hogy mit csinál vele
    mi pl viszonylag régi építésű és nem túl jó állapotú lakást vettünk ki, de megbeszéltük a tulajjal hogy festés minimum, ami lejön a bérleti díjból
    redőnyök, mert nem voltak, mi intézzük, ha megfelelő az ár akkor fizeti
    később kádcsere, mert nagyon pocsék, nem azért mert lelaktuk, eleve az volt, régi zománcozott vas kád
    gáz konvektorok cseréje, mert ezer évesek, rossz hatásfokúak és nem is túl életbiztosítás kategória már
    nem fog random bejárkálni, nem azért vettük ki a lakást, havonta 1x egyeztetett időpontban jöhet, megnézhet mindent - nem jött egyszer sem, talán évente 1-2 alkalommal, de akkor is úgy, valami papírt hozott és mi hívtuk be, nézzen szét nyugodtan:) -
    árat akart emelni egy időben, akkor közöltük vele, ha már ár, esetleg csökkenthetnénk, mert qrva drága télena fűtés, tégla ház, nem hőszigetelt, földszint, alatta valami pince, gáz konvektorok...hirtelen már nem is akart árat emelni:)
    ez a tipikus két félen múlik történet, egyiknek van egy megbízható bérlője, másiknak van egy megbízható bérbeadója, ingatlan állapotától függetlenül

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Cathfaern #35 üzenetére

    azért nem egy lepukkant történet ez, csak korszerűtlen lakás

    később uo. lett/lesz teljesen felújított 3 szobás - ez kettő volt -, szintén földszinti távfűtéses hőszigetelt panel - egyik oldala belül is szigetelve van -, ismerőstől, +20-at kért először, de odaadta olcsóbban

    ezek mellett láttam én már nagyon lepukkant albit is, főleg pesti faluban, ilyen hogy budi egy légtérben az egész lakással, mert ajtó fölött fél m-ig van csak tégla, utána semmi, és a fürdő is erősen lepukkanva meg 2 m2 az egész, többiről ne beszéljünk

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák