Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #61 üzenetére

    a mostani wireless egerem külső aa akkuval olya nehéz, mint a glorius modell o - , amiben ugyan akku nincs, de kb minden gammer' egér nehezebb nála
    de kinek mi, az ikeás eneloop szett ajándék áron van, azé' az gáz', hogy a gyári(?) megoldásnál 3-4x annyit tud időben - mármint a gyári szettre nézve, oszt' örvendetes ha 20-30g-mal az könnyebb -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Noukoum

    veterán

    válasz Synthwave #61 üzenetére

    Ne már két kézzel fogod a kontrollert, és nem cipeled sehova... És úgy fogod hogy nem érzed kellemetlennek azt pici súlykülönbséget. (Pontosan nem tudom mennyi, de nem gondolom hogy 100g-nál több :) ) Mivel ezt nem tudom tesztelni ezért rákerestem, elvileg az xbox kontroller aksi nélkül 233g, ps4-é aksival 275g. Ugyanott vagy. Az hogy a gyári megoldás a szimpatikusabb abszolút megértem.
    És természetesen ha nem küzdés hogy vezetékkel játsz akkor nincs gond, de ez rengeteg helyen nem valósítható meg és azért elég nagy kompromisszum valjuk be. Nem értem miért nem lehet kipattintani és kicserélni, az lenne a legjobb. Gondolom ps userként nem tűnik ez nagy hátránynak, meg ahogy olvasom nem is használod sokat na mondjuk így nem is fogod érezni. De nálam ez elég nagy plusszpont, hogy nem kellet csak azért mégegy kontrollert venni hogy kettőt felváltva használjam és nemmellesleg bármikor bármibe van tölthető elemem ha kell gyorsan, és még a pénztárcám is megspórolt egy tizest :) Ezek után szomorúan olvasom hogy mindenhol negatívumként van feltüntetve egyértelműen.. :(

    (#64) hunluki Na igen, ez egy megoldás ami sokaknál jó lehet.

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák