Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz megint én #114 üzenetére

    nem bírom már tovább olvasni ezt a stílust amit itt képviselsz őstag létedhez képest. csak az a jó amit te mondasz, a többi szar. ez a legnagyobb baromság és a legszarabb hozzáállás amit egy állítólag 11 egérrel játszott gamertől hallottam. minden játékosnak magának kell eldöntenie melyik egér a jó neki. sok ember a G9 re esküszik, hogy még soha nem fogott annál kényelmesebb és jobb egeret. 8 éve játszok fps játékokkal, magyar Enemy Territory válogatott voltam, több nemzetközi versenyen részt vettem. sok jó egér van és sok jó játékos, és mindenki saját tapasztalatból tudja eldönteni mi a jó neki, nem pedig ilyen melasz hozzászólásokból hogy ez az egér sz@r és csak ez a jó. vicc amit itt okoskodsz.

    a teszt jó lett és valóban nagy felbontáson ki lehet akasztani a legújabb rágcsálókat is, de sok függ a padtól is. a vezeték nélküli egér részre meg csak annyit, hogy sok hozzászóló leírja hogy én is játszok fpssel- na igen. de ha Quake3 vagy CS -be akarsz bizonyítani, fel kell kötnöd a gatyádat ha a jók közé akarsz bekeveredni.ezekkel a játékokkal próbálj meg jó lenni, nem pedig otthon egy bioshock single közben. arra jó az 1000 ft-os tescós egér is.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz jon_snow #118 üzenetére

    enemy territoryt nem próbáltad még? a legjobb ingyenes multi szerintem q+ motorral.
    amúgy jól van ráhagyom. nekem logi termékekből van sok. mx 518-g5-g9 és most vettem egy g500 at ami nagy csalódás. a két fő gombja miatt, nagyon gagyi hatást kelt és ha egyszerre nyomom le őket gyakran összeakad.
    szerintem a prok közül szinte senki nem játszik 1600 dpi nél nagyobb felbontáson, mert értelme nincs. felemelik a sensit és ugyan ott vannak. :R

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz megint én #123 üzenetére

    úristen neked tényleg fogalmad sincs a játékegerekről. te tudod mit beszélsz? csukló mozdulat? én karból játszok nem csuklóból, és mi az hogy egy játékosegérnél az az előny ha KÖNNYŰ és gyors! ez egy baromság . a razer deathaddert éppen ezért nem szeretem mert túl könnyű!
    kapj már magadhoz milyen zagyvaságokat beszélsz itt össze vissza, minden valamire való pro játékos csak nevet a hozzászólásodon. istenem . és még te próbálsz belekötni Rudi cikkébe? meg egy labtec megy egy g9 között 1-2 % különbség.. ez is valami vicc, lemérted a % ot és ez jött ki? nagyon gáz vagy, erre csak ennyit tudok hozzászólni, kár volt elolvasnom a hozzászólásaidat.
    menj el egy Q3 versenyre és nézd meg hány pro gamer játékos tolja labtec egérrel... nem fogsz találni egyet sem.
    Rudi gratula a cikkhez és a tanácsokhoz is meg a belinkelt programokhoz is, aki ezeket követi szerintem jól be tudja lőni az egerét. a fent említett stuff, amit leírtál a sensi beállításra, a falon egy ponton való tartásra, már Raziel is ajánlotta.
    itt meg lehet tekinteni amit Rudi leírt a gyakorlatban is.[link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz dudika10 #134 üzenetére

    igen ezt akartam én is kifejezni , csak sajnos elhomályosított a sok hülyeség. eléggé idegesítő, mikor valaki idejön és ideírja mindenre mekkora sz@r meg stb, aztán egy újonc, vagy most kezdő játékos elolvassa az ő hozzászólásait és eltántorodik egy egy jobb egértől, és hülyeségeket hisz el. ezt úgy hívják megtévesztés amit a kolléga csinál, nem pedig szubjektív vélemény. hasamra ütök és mondjuk 2 % . na mind1, részemről lezárnám a dolgot. Gratula a cikkhez még1szer.nagyon jó lett. :R

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz PetX #145 üzenetére

    nem kötekedni akarok, de ez egy kicsit olyan dolog hogy minden szentnek maga fele húz a keze. nekem volt deathadderem és nagyon könnyű kis egérnek tartottam, nem igazán éreztem azt hogy komoly rágcsáló van a kezem között, nagyon hiányzott a súlyozhatósága, amit a logi a g5 ben megoldott már rég. de jó kis egér volt, csak 5 hónap utána duplán kezdte venni a bal egérgombbal a kattintást, utána olvastam a fórumokon és sajnos ez szériabetegség.. kb 8 hónap után ,(2. egérként használtam) végképp megadta magát, gariban cserélték, én meg újan eladtam azt. csalódás volt , főleg azután hogy egy 4 éves logitech mx 518 am is van ami már a világháborún kívül mindent megért, látszik is rajta, de ma is tökéletesen működik rajta minden.
    razer fanok arra esküsznek, logi fanok meg erre:) ez a világ rendje.szerintem mindenkinek márkától függetlenül kellene megtalálnia a neki való rágcsálót, és az alapján dönteni, hogy az ő stílusának, kézméretének, elvárásainak mi a jó.
    nekem kb fél évembe telt eltalálni azt a sensit , súlyt, dpi-t amire azt mondom hogy nekem tökéletes. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz snataniel #149 üzenetére

    1.5 méterre gond nélkül kell hogy reagáljon, még kisebb gyártók egerei is imán áthidalják azt a távot.
    melóhelyemen, még 10 méterről is mozgott a logi egér, bár igaz az más gyártó. :R

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák