Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz b. #117 üzenetére

    Figy, vannak jó és rossz egerek! Ez a cikk is arra próbál rávilágítani, hogy mi a jó, és mi a rosz! És ez egy FÓRUM nem tudom feltünt-e és ténymegállapítást, vitát, stb. folytatnak itt az emberek, és nem tudom min kaptad föl ennyire. De ha pl nekem 4 Gigabyte egérből 4 totál ugyan úgy rosz volt, mert nem követte le a mozgést. Ez nem szubjektív vélemény ezt nem lehet HC játékra használni. Ha meg a G9re célzol, azt is leírtam, miért nem jó, lehet, hogy valakinek az van és tetszik neki, de az is lehet, hogy megfogna egy igazi finger gripes egeret mint pl a roccat kova 1/3 árában, a fejéhez kapna, hogy mekkora barom volt amikor megvette a G9-et. De ez még mindíg nem 100% mert lehet vkinek az a forma a tuti nyerő, nincs kizárva, csak SZERINTEM nem. SZERINTEM finger gripre még a LABTEC Laser Glow 1600 is 100x jobb. Egy jó paddal csak kb 1-2%kal pontatlanabb mint a G9x mégis a Tescoban csak 1 ezres...


    Kicsi, és nagyon könnyű ami gamer egérnél előny.
    Nem úgy mint a G9, aminek ÜRESEN súlyok nélkül is 156g a súlya...
    Míg a KOVA: 90g
    Az Abyssus meg: 105g
    A Salmosa: 104g
    Szóval aki ilyen kategóriás egeret akar az SZERINEM ne vegyin ilyet. Mert van JOBB OLCSÓBBAN.

    Szerk: A labtech 100g egy valamire való gamer egér csomaggal együtt annyi mint a G9x :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák