Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz PetX #145 üzenetére

    nem kötekedni akarok, de ez egy kicsit olyan dolog hogy minden szentnek maga fele húz a keze. nekem volt deathadderem és nagyon könnyű kis egérnek tartottam, nem igazán éreztem azt hogy komoly rágcsáló van a kezem között, nagyon hiányzott a súlyozhatósága, amit a logi a g5 ben megoldott már rég. de jó kis egér volt, csak 5 hónap utána duplán kezdte venni a bal egérgombbal a kattintást, utána olvastam a fórumokon és sajnos ez szériabetegség.. kb 8 hónap után ,(2. egérként használtam) végképp megadta magát, gariban cserélték, én meg újan eladtam azt. csalódás volt , főleg azután hogy egy 4 éves logitech mx 518 am is van ami már a világháborún kívül mindent megért, látszik is rajta, de ma is tökéletesen működik rajta minden.
    razer fanok arra esküsznek, logi fanok meg erre:) ez a világ rendje.szerintem mindenkinek márkától függetlenül kellene megtalálnia a neki való rágcsálót, és az alapján dönteni, hogy az ő stílusának, kézméretének, elvárásainak mi a jó.
    nekem kb fél évembe telt eltalálni azt a sensit , súlyt, dpi-t amire azt mondom hogy nekem tökéletes. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák