Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RyanGiggs

    őstag

    válasz kovsol #48 üzenetére

    Én nem vettem észre hogy az enyém esetleg pontatlan lenne.
    Oda kattint ahova akarom.
    Ez oké hogy mostanság 2k-ba kerül, amikor vettem 5k-ba fájt.
    Volt már gagyi egér a kezem alatt, ott pl. a görgető volt picit érdekes,
    mert amikor levittem vele az oldal legvégére, azt pár sort vissza ugrott. :)
    Szóval az egyik ismerősömnek olyan van,de az annyit is ér.
    Az enyémnek semmi furcsaságot nem veszek észre.
    Fogása abszolút kényelmes.
    Sőt a plusz kényelemért még egy ilyen is a felelős :

  • hajnalbros

    tag

    válasz kovsol #48 üzenetére

    Hali ! Csak annyit akarok mondani, hogy szerintem a bill.is számít az egér pedig a legfontosabb a szg-nél, minden esetben !!! A Cikk kiváló, bár én más területeken is leteszteltem volna az egereket (pl. képszerkesztés, 3DsMax ).
    Szóval az America's Army játék okozott kis családomban először komolyabb egérvásárlást. Meggérte mondanom sem kell. Az "alap" 4-5 eFt-ba kerülő egereket össze sem lehet hasonlítani a tesztbe szereplőkkel, szerintem.
    1. egerem 1 MX 518 volt. Már vagy 5 éve teszi a dolgát és Öcsém még most is királyul tolja vele online az FPS-eket.
    2. egerem a Roccat Kone, drága volt, de 2x sírós (1x amikor kifizeted, meg mág 1x amikor hozzá szox ) király, már a feleségem sem pampog , hogy milyen érzékeny + gyors, megszokta és állati módon tekeri vele a netet.
    Szal, aki nem hisz az ilyen kiváló egerekben, tesztekben gyűjtsön össze 1 kis pézt , 1 hét nyári munka gyerekeknek és vegyen 1-et, fogadni mernék, 1 hónap múlva más véleménye lesz.
    Jah és a Logitech G15-ös bill-em megvásárlása után sem csalatkoztam, és már bántam, hogy nem áldoztam reá a pézt sokkal hamarabb...

    üDv !

    Ketten jönnek ki az erdőből, az egyik FUTVA, a másik MEDVE !

Új hozzászólás Aktív témák