Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    Nem hiszem, hogy pár játék a kártyák mellé jelenleg tömeges vásárlásra ösztönözné a népeket. Mindkét gyártónak jelentősen csökkenteni kéne az árat, hogy elkapkodják a készleteket. A nagy árcsökkentést, meg azért nem éreznénk, mert az meg azokkal a nagykereskedőkkel lenne kiszúrás, akik polcain jelentős készlet van a szóban forgó termékekből, ők nem tudnák olcsóbban adni annyival, hogy az mindenkinek jó legyen. Eleve kellett volna alacsonyabbra belőni az árat. Én is vettem volna új kártyát, de aztán számolgattam, hogy hány forintért hány fps-t nyerek vele aztán elvetettem a tervet. Nem ingyen akartam, tudom, hogy ez a pc-s játék soha nem lesz nyereséges vagy nullás nekem, de azért van nálam egy határ, amibe a 2-3-400K közötti kártyák már nem férnek bele. És elképzelhető, hogy rajtam kívül ezen okok miatt még más vevőket is vesztettek a gyártók. Most már nem fogom megvenni, ha 4 játékot adnak hozzá, akkor sem, megvárom, mit tudnak majd a következő szériák, nyáron úgy is sokkal kevesebb idő jut játékra. Ahhoz, hogy elgondolkodjak a vásárláson, annyiért kéne adják, amennyiért soha nem fogják.

Új hozzászólás Aktív témák