Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Daelion #24 üzenetére

    Ha hiszed ha nem, Budapest belvárosában simán.

    Egy 150 éves bérház belső lakásában -ha a szomszédok is úgy akarják- éjszakánként (de sokszor napközben is mert mindenki dolgozik) olyan kuss van, hogy egy 2 éves telefon töltőjét is zavaróan hallom. A monitoromat éjszakánként kihúzom a hálózatból. mert a villogó ledje miatt olyan elektromos zaja van amit simán hallok 2 méterről.

    A telefonos zajszintmérő (tudom, hogy nem kalibrált meg pontos meg kutyafasza, de..) 19-21 decibel között ugrál éjszakánként.

    A poén az egészben, hogy egy pesti viszonylatban is forgalmas (Dózsa György út) mellett lakom..
    Tavaly nyáron volt a ház kapujától ~30 méterre egy hatalmas baleset, fékkel nagy csattanással stb.. de én ebből egy karcolást se hallottam, a mentők szirénáját éppen lehet lehetett hallani. (pont mentem-jöttem így láttam a beleset utána 5 percet)

    Végre megvan a passzív Giga 9600GT utódja :)
    750Ti-re nem lett váltás mert még nem kellett, most meg már nem érné meg.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Fred23 #74 üzenetére

    Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül az ilyen problémákkal. :)

    Nem tudom, hogy milyen házad van.. de ennél sokkal jobb megoldások vannak (ha elfér). Ez amúgy is inkább szerverekbe való, ahol van bőven légmozgás. Nekem is fél passzívan van hűtve minden.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák