Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Tikakukac #7 üzenetére

    Egy hétre el mertem menni nyaralni....nem kellett volna. A vízes fordítva rakta be a kádat. A burkoló felfalazta, lecsemézte, a kád tele volt engedve vízzel, gondolom, hogy a purhabra ráüljön a kád. Amikor le akartam engedni a vízet, akkor derült ki, hogy a kád leeresztő nem nyomja ki a dugót. Most megy a fejvakarás, hogy hogyan lehetne fixálni, mert hát fordítva van eleve berakva, a falnál bent van hátul a lereresztő, na meg csempét kéne leverni, ytongot bontani, ehhe, 1 hét nyaralás ennyibe fájt.

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • Chaser

    titán

    válasz Tikakukac #7 üzenetére

    nálunk ugyanezt játszotta el a burkoló, különbség annyi volt, hogy az ytong falakat más rakta, sarkoknál derékszögben, falak függőben, sík felülettel
    na amester felburkolt, azzal a ragasztóval és segédanyagokkal amiket kért, hát eltűnt a derékszög, ahova a zuhanykabin ment, csempék hol itt álltak ki, hol ott álltak ki, fugázásig nem foglalkoztam vele, biztos bennem van a hiba...de sajnos fugázás után sem változott a helyzet ( :
    jön másnap reggel, segítsek már felhozni a szerszmáokat, hozta a nagy létrát kartonozáshoz, ide mondom nem kell hozni semmit, mert mi a baj?
    no feljött, megmutattam neki mi a baj, ó hát azért sietett h minél előbb kész legyen, meg kijavtja amit kell, itt mondom te nem nyúlsz többet semmihez ( : nem is akarom kifizetni? dehogynem, számoljunk csak, dekorcsempe _darabja_ 1,5e ft, a csempe nm-e 4e ft, csemperagasztó zsákja 3,5e ft, folyékony fólia 10e ft, fuga 10e ft, lehet szétverni mindent, mennyivel is tartozom neked? jó akkor megyek...
    negyediken voltunk, szerencséje volt h jól döntött, lehet kivágom az ablakon és leülök utána 10 évet

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák