Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Elébe mentünk: olyan ember csinálta a fürdőt, aki egyben falazott, vakolt, burkolt, mindent csinált. Én szépen betettem a védőcsöveket a villanynak és ennyi.

    Jó lett? Nem. A qrva zuhanyajtó nem fér be a helyére, mert a barom állatja vakolásnál sem mérte le a helyet, de még csempézéskor sem, és akkor sem amikor fugázott. Elment szépen, hazajöttem nyaralásból, anyám már telefonban mondta, hogy hát ő úgy méri nem okés, jahj mama, hát nem tudsz mérni. De, tudott.
    És ugyanígy kreténül vágott csempék, szarul fugázások-szilózások, falban 2-3cm girbegurbaság, amit akarsz.

    És megkérdeztem, hogy figyelj: olyan anyagból dolgoztál, amit kértél. Minden úgy és akkor volt amikor akartad. Segged ki volt nyalva. Már akkor is fizettünk, amikor nem is kérted. Akkor mégis, hogy a f@szomba lehet az, hogy egy rohadt vízmértéket meg szalagot nem tudsz használni, meg körkivágót és csempevágót? Erre válasz nem volt, írjátok össze mit kell javítani és hívjál majd.

    3 napig kergettem telón meg a városban, mire felvette és mondta, talán a héten jön.

    Szóval ennyit erről. Egyetem-melóhely gyanúsan skippelődik megint egy fél évet és a konyhát magamnak burkolom és csinálom. Gyanúsan jobb lesz, mint a mesteré 30 éves szakmai tapasztalattal.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák