Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz raskolnikoff #23 üzenetére

    Szvsz vannak ostoba dolgaik. Pl. engem irritált a hálózati vezérlő megvalósítása:
    [link]
    A gigában az tetszik, hogy elég sok modelljük van (talán túl sok is, bár az inkább az Asus-ra jellemző): mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt. Pl. nekem a DS3-P-re esett a választásom: kellett a FireWire (ezért nem sima DS3), de nem kellett az extra chipsethűtés (ezért nem DS4).
    Anno azért döntöttem az IC7 mellett, mert ésszerűbb választásnak tűnt, mint (pl.) az Asus. Ha jól tévedek, az Asus-nak akkor a P4C800 versenyzett (ami az IC7-G-vel volt kb. pariban tudásilag). A fullextrás lapok túl drágák voltak akkor is (Deluxe és MAX3 kiesett), és ha nem lett volna "sima" IC7, valszeg az Asus-t választom (csak 2-3K volt a két lap között, és akkor minőségibbnek tartottam). De volt: kb. 7K-val olcsóbban, mint az IC7-G, és csak annyival volt butább, hogy nem volt rá integrálva hálókártya (ment bele a régi 10/100-as, akkoriban a gigabitet amúgy sem tudtam volna kihasználni), meg csak 2 db SATA csati volt rajta (4 helyett). Na bumm: elsőre úgyis csak PATA meghajtóim voltak, és szvsz 6 db drive otthoni felhasználásra több mint elég kell legyen...
    De nem kizárt, hogy rosszul látom a helyzetet.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák