Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunsaw

    tag

    válasz earlyrat #25 üzenetére

    Ryanair. En pl aprilisban megyek haza, idoben megvettem a jegyet, 118 eurobol meguszom haza-vissza, 2x1 extra csomaggal. Jo tapasztalatom van veluk, engem csak az ár édekel, 3 órát kibirok ilyen gépeken is (alap service).

    Szerintem ne Dublinba menjetek, utazzatok át a nyugati országrészre inkánn! Hogy miét? Sokkal olcsóbb a nyugati rész, Dublinban minden alapból marhadrága, még az írek is ezt mondják! (Akik ugye itt dolgoznak, a magyar fizuk tobbszoroséért.). Ha jót akartok, menjetek át nyugatra kapásból. Eleve ott vár a Cliffs of Moher, ami életed egyik legszebb emléke lehet, és ha várost akarsz látni, Galway az egyik legszebb, én még nem voltam ott, de híre van. Kisfaluból szinte bármi jó szerintem, ha nyugalmat akarsz, akkor is ott van Galway, van sétáló az óceánparton. És nyugaton az árak is sokkal barátságosabbak! Egy J.J Kavanagh busz 30 eur / fo dublinból odavissza ide a nyugatira, 1 hónapon belul kell felhasználnod visszatérésre, és online megveheted (http://www.jjkavanagh.ie/) Kozvetlenul a dublini repter parkolojabol indulnak a buszok, menetrend szinten a honlapjukon. Szallast daft.ie-n nezhetsz, vagy ugynoksegeknel, szerintem lenyegesen olcson meguszhatjatok, ha magatok rendezitek le! Nyugaton tudok mondani falut, ahova érdemes menni: Bunratty. Ott van egy kastély is, és a vidék is gyonyoru! Nyaron én júniust és júliust mondanám, meg esokabatot mindenkeppen vagy ernyoket :) Itt olyan nincs, hogy nem esos hónap. Amugy kocsikat is lehet berelni, csak nem tul olcsok, 150 eurot siman elkernek 1 nap berlesert. En gyerekekkel biztosan nem maradnék Dublinban, nem érzéklenétek igazán az ír kultúrát, ott már nagyon erosen hat a modernizáció. Menjetek nyugatra!!! Ne maradjatok keleten, az már nem olyan igazi, Dublin autentikussági foka kb 15% sacc per kb max, de ez saját vélemény. Meg dublin csak ház ház hátán, a sok szép zold nem arra van... Meg ha atmentek az orszagon (kb 4 ora buszozas), akkor lattok sok varost, sokkal hamarabb asszimilalodtok, ha tobb varost lattok (igaz buszrol). Erdemes a kornyek miatt! Van vonat is, de az draga, es semmivel sem jobb, mint a busz. En ugy szoktam, JJ Kavanagh-al elmegyek dublinig, aztan onnan haza. Neha citylink 1-euroert elvisz dublinbol galway-be, ha akcio van ;)

    Windows Phone 7 Developer

Új hozzászólás Aktív témák