Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    Én Gyaloglon meg egyéb helyeken a PH!-n kivül Danee21 néven futok és ebböl kifolyolag volt pár kavar is már. Az első és utolsó ilyen az egy Kecskeméti csajjal volt aki nem mellesleg 19éves /én akkor 16/ de kb 4. éjszakát MSN-eztük végig amikor képet küldött és kért.. én meg elküldtem. Ő ekkor 18évesnek itélt meg a kép alapján de megmondtam hogy 16. Ekkor már ugy igazán vissza ut nem volt / nem is kerestünk/ és pont ezidőtját volt Honda Prelude találkozó a balcsin. Az volt az első és eggyetlen találkozásunk hogy 3napig együtt voltunk. Azóta nem láttam és csak 4darab SMS-t kaptam töle. 1et a szülinapomon, 1et karácsonykor, 1et szilveszterkor, és 1et bálintnapon. A konkluziót azért levonta és elküldte emailbe. Összeségében pedig sokat tanultam és kezdem megérteni hogy a saját korosztályom miért nem köt le/mért nem tudom magam megértetni velük, stb. /amugy a csaj a GAMFon tanul:D valami programozó okosságot/.
    Igazándibol nemtudom mit is akartam ebböl kihozni de tény hogy sok furcsaság van a neten, a másik majdnem hasonlo eset egy 12éves csajjal volt:D Abszolut nagylányosan dumált meg minden, annyi stikli volt hogy mindig Webcam meg kép kérésen volt, kb a 2. nap lelötte a poént ugy hogy megvicceltem webcam terén:D. A 12éves csaj óta nem iskerkedtem neten, és bár minden nap csetelek sose érdeklnek azóta az efajta dolgok. /bár cset találkozon ismertem meg az eggyik csajt akivel komolyabb is lehetett volna csak Veszprém megyéböl volt.

    Nagyábol ennyi:D

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Új hozzászólás Aktív témák