Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joshua7

    veterán

    válasz Retro11 #11 üzenetére

    Nana, pihenj azért egy kicsit...

    Egyébként marhára nem tetszik ez az egész. :((( Egy kedves fórumos kolléga pü-ben keresett meg, hogy itt van ez a topik. Természetesen nekem senki nem szólt, fogalmam sem volt róla, a kedves szerző meg szépen kirakta a nick-em, ezáltam az elérhetőségem, stb. :((( Nem is ezzel van a baj, mert vállalom a következményeket(?) a csekk miatt, ha lesz valami, de k*rvára nem tetszik, h ebben a formában történt a dolog nyilvánosságra hozatala. Látom, most már ki van törölve a név, de köszönöm szépen... így akart a szerző megszívatni vagy mivan? Nem úgy kellett volna, h először nekem szól mondjuk príviben vagy akárhogy? A gyomrom fordul föl az ilyentől...

    A csekkről: tudtam h nem átruházható, de az enyémen nem szerepelt sem név, sem aláírás, és én ezt úgy értelmeztem, h nincs hozzám kötve, így 'átruházható'! Azért meg nehogymár én legyek a felelős, h az adott szerv/intézmény, ami a csekk megfelelő kitöltéséért felelős, trehány munkát végzett. Mégis, honnan a francból találjam ki, h ez meg az még kéne rá? :U
    Be lett adva a csekk egyébként cserére, ennek már majd 3 hónapja. Ennyit az adott intézményről. Ráadásul le is húzzák az embert, mert hosszabbításnál levesznek 10%-ot, ami ráadásul az esetemben mégsem 4000, hanem 4800ft volt. És persze csekk még sehol. A postával is bénáztak, 1.5 hónap elteltével én telefonáltam rájuk, azt mondták, h a 'postán elkavarodott a levél'. Amint megérkezett én nyomban befizettem a 4800ft-ot. Ennek majd egy hónapja már. Csekk még mindig sehol...

    Semper Fi

Új hozzászólás Aktív témák