Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz z00li #1 üzenetére

    Sziasztok :)

    Jó kis cikk, köszönjük szépen :)

    Igen sajna az a baj hogy mindent horror áron akarnak az emberre sózni, és aki esetleg nem ért hozzá rá is sózzák hogy ohh hát ez nagyonjó, ennél jobbat keresve se talál.........

    Nagyon csábító a mobil net de csupán azért mert nem kell kábelezni, nem kell esetleg a szomszédnak könyörögni hogy engedje meg hogy az ö portáján keresztül mehessen az a kábel........

    Szerintem a mobil net annak való, aki esetleg nem netezik annyit, vagy csak ismerkedik vele....

    De én azt üzenem a kezdő felhasználóknak hogyha feléje van olyan szolgáltató hogy baráti áron ad vezetékes netet, inkább azt próbálja meg.... csak hát ugye minimum 1 év hűség idő vállalása szükséges....

    Sajna az invitel még mindig drága, 1 megabitet akar eladni kb: 5000 ft-ért, de javítson ki valaki ha tévedek.....

    ennyi lefele a sebessége, felfele meg olyan gyatra hogy kár szót vesztegetni rá........

    Sajnos vagy nem sajnos ,,kicsit,, értek hozzá........

    a thomnál kicsit jobb a helyzet, 6000 ft-ért ad 5 megabites netet, lefele ennyi a sebessége, felfele viszont itt is gyatra a sebesség...........

    Ahogy most leírtam az árakat az invitel és a t-home esetében csak a net ára, semmi nincs mellé.... sajna mindkét szolgáltató azt csinálja hogy csak telefon és kábeltévé mellé olcsobb a net.... valamenyire olcsóbban adja, de nem enged valami baromi sokat....

    Szerintem az Optanet idáig a legjobb itt vidéken, jó tudom vannak jobb szolgáltatok is de ahol én lakom nincs erre hálózatuk és internetből csak a mobilnetjüket tudnám használni....

    Nagyon szomorú ez hogy mindent drágán akarnak eladni.....

    Jah jut eszembe!!

    A vodafonnál van olyan hogy 2500 ft-ért adnak 1 gb adat forgalmat, ez is mobilnet ha jól tudom..... valami hetijegy néven fut, asszem nincs hűségidö rá...

    Mondja a csajszi hogy hol akarom használni....

    Mondom neki hogy hol akarom használni, erre közli hogy nem müködne a szolgáltatás, erre én: nem is baj hogy nem működik, nekem így nagyon drága... a gatyám is rámenne, és otthagytam a csajszit........

    Szal egyenlöre marad a kábeles net, vagy ahogy ti hívjátok: madzagos net :D :)

    U i: Az optanet olyan hogy ha van kábeltévéd a net mellé ha nincs akkor is annyi a net....

    Szerintem a t-home és a invitel hülyíti az embereket a sok kedvezménnyel, szerintem egyik sem igaz.... csak rá mondja hogy add rá kedvezményt.....

    Természetesen egyik szolgáltatóra sem mondom azt hogy nem jóh, mert ha valakinél csak t-home vagy invitel van, még mindig jobb mintha mobilnetet használna, csak ezek drágábbak szerintem........

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák