Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    tényleg szépek ezek az árcsökkentős hírek, csak az a baj, hogy itthon nem érzek belőle semmit... helyi boltban pár hónap alatt 2-3ezerrel lejjebb ment a 6000 x2 ára és slussz... édeskevés... :S 15 alatt szándékoznám megvenni... nincs közöttetek jövőbelátó, aki meg tudná mondani, hogy reális-e a vágyam 1-2hónapon belül? :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Geller72 #21 üzenetére

    hát igen... ez mindig is így volt... hullámoznak az árak... karácsony után van kis esés... aztán május-júniusban feljebb mennek, amikor pl gépet vesznek a gyereknek, mert nem bukott semmiből, stb :) nyáron pedig esnek az árak, mert szinte mindenki nyaral, alig vesznek az emberek valamit... ősszel iskolakezdés miatt megint felmennek az árak... október-novemberben kicsit mérséklődnek, majd karácsonyra felmennek... :) nagyvonalakban ez a lényeg... és ahogy a saját bőrömön éreztem, tényleg általánosságban ez működik...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Balu77 #76 üzenetére

    épp ezt akartam... kezdett mérséklődni épp az árfolyam, akkor szabtak nagyokat az alapkamaton... :S amikor emelgették, akkor szeptembertől kezdve 4hónap alatt 3szor emelt a szemét otp a személyi kölcsönömön, holott fixre vettem fel... havi 138frankról szépen 166-ra ment fel a részlet... kíváncsi vagyok, hogy a kamatcsökkentések miatt most mérsékelnek-e rajta... de nem hinném... rohadékok a bankok... egyszer leszerződök velük, hogy 84hónapig 138frankot fizetek havonta, ők meg egyoldalúan módosítgatják a maradék x hónapra... a raiffeisen viszont ilyet nem csinált... ott annyit fizetek, amennyiben megállapodtunk... :S jegybank elnöke meg magyaráz, hogy: "a devizahiteleseket nem kell segíteni, mert az árfolyamkockázat benne van a pakliban..." hát nem mondom inkább, hogy a lónak melyik testrészét hova kívánom neki... itt szó nincs a devizakockázatról, mert ha a 138 frankot fizetném 190es árfolyamon, akkor ez alig lenne több 26220-nál... amit meg emeltek rajta, így 166x190=31540... 5ezressel több és itt nem az árfolyamkockázatról van már rég szó... :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák