Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuk@c

    tag

    válasz #33907968 #30 üzenetére

    És ugyanez visszafelé: ha valaki a weboldalt jelenti és az alapján ellenörzik kovács pistát, akkor mi történik akkor ha én - a kovács pista konkurenciája - létrehozok egy full gdpr ellentétes weboldalt, ráírom a kovács pista adatait (mintha az ő oldala lenne, magát hirdetné), majd felnyomom a hatóságnál erre a weboldalra hivatkozva?

    Röviden, a hatóság hogy tudja bizonyítani hogy az az én weboldalam és visszafelé, én hogy tudom bizonyítani hogy az nem az én weboldalam?

    Mert én most azt látom, hogy egy kamu adatgyüjtő weboldalt létrehozva bármelyik céget/vállalkozást meg lehet szivatni.

    Ha tárhelyet regisztrálsz, cégként vagy magánszemélyként, akkor arról számla van minimum. (az ingyeneseket ne említsük, elég vicces lenne: kovacspista.atw.hu céges weboldalnak)
    Ha Kovács Pista feljelenti akkor ergo megtalálható ki készített kamu oldalt, de sztem még az ingyenes oldalak szolgáltatói is készségesen segítenek ha a police megkeresi Őket.
    A szolgáltatók ugye mindent logolnak kötelező jelleggel, így hamar kiderülne hogy nem a Kovács Pista készítette a weboldalt. :)

    @

    "Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

Új hozzászólás Aktív témák