Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    válasz dabadab #185 üzenetére

    /Modern autóknak nincsen külön alváza./

    Nem kell rámutatnod, mert nem jól gondolod.
    Makkmarce hozta fel még korábban, hogy szar a katalizátor tisztítási technológiai, meg hogy egy A8 hogy eltömődik a városban.
    Erre írtam, hogy nem városi rohangálásra terveznek nagy dízel autókat, arra kellene használni, amire valók. Előjött a vontatás is, és azóta folyamatosan felhozzátok, miközben az csak egy részletkérdés volt, engem nem különösen érdekel, hogy mennyit bír elhúzni egy autó.
    Erre jöttél a különböző Teslákkal, amik tudnak vontatni, de túlzottan drágák, ennyire egyszerű. De mondom ebbe ne kössetek bele, mondom megnézem az új favoritot, az id 3-at, és akkor láttam meg azt a cikket.

    Gondolod, hogy csak ez a VW nem tud vontatni, miközben ez alapjaiból elektromosnak lett tervezve? És az e up, vagy zoe? Ha érdekel megnézed, engem nem foglalkoztat.

    A cikkekkel kapcsolatban leírtam már pár dolgot.

    Ennyi éven keresztül nem volt kapacitásuk rá, miközben világcégek előrendelték évekkel ezelőtt? Bemutatták már ezt annyira, hogy bele lehetett ülni és vezetni külsősként?

    Lehet, hogy ahogy megjelenik tényleg forradalmasítja a szállítmányozást, vagy annak részterületeit, de az is előfordulhat, hogy bármilyen okból mégsem lesz annyira kelendő.
    (Az európai úthálózat adottságai miatt kíváncsi vagyok hogy mennyire praktikus a formája miatt.)

Új hozzászólás Aktív témák