Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    a Noctua szerintem nagyon is jó ötlet. közvetlen ellenfelek közül a mugen2 beszerzése -mint írták-problémás, a Thermalright/Prolimatech cuccoké meg méginkább. húzott i7re kell ekkora, egyébként meg lapi csatira kötve leszabályozhatóak azok a ventik. szerk: azért én is remélem, hogy óvatosan szállítják. amikor még kiló fölötti prochűtőm volt, a sajátomat én nem nagyon mertem mozgatni.

    gyári tuningra van gari, ha alapból tuningoltként adták el a gépet. külföldön pl az Alienwarenek vannak alapból is tuningos gépei.

    a konfigok teljesen rendben vannak.

    más: szerintem hátul az a venti a 331esekben jó helyen van. én inkább vennék mégegy 120ast előre, ha a vinyók melegednek. a ház oldala nem zárt, és minél több levegő megy ki hátul, annál inkább jön a friss levegő is be oldalról (meg elölről is, de onnan kevésbé).

    zárójelben: egyébként tényleg nagyon egyben vannak, a csúcsnál is érdekes, hogy mennyire egyben van. a CM690A gyakorlatilag a legolcsóbb jól szellőző és jól szerelhető ház (a sima 690 van annyival gyengébb, hogy ne legyen alternatíva), de a Noctua kisebbe be se férne. szóval itt sincs olyan, hogy a csúcskonfigot berakják egy LianLi P50be, ami jól néz ki, meg minőségi, csak épp 30kval kerül többe.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz rudi #44 üzenetére

    vagy egy 800as Glacialtech esetleg? sleeve bearingesek közül azok a legolcsóbbak (2k alatt megáll), halk, MTBF is rendben van, kopni sem kopik, nem is hangosodik, lassítani se kell... CM690ben én azt használtam vinyók elé. 4 vinyóval is bőven elég volt.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Killer81 #103 üzenetére

    a külföldi oldalakon is kikoptak teljesen a hangkártyák a tesztkonfigokból és a tesztgépekből is.

    az olcsóbb modellek szinte semmivel nem tudnak többet a lapi hangkeltőnél (a jelenlegi audiochippek egy SB 5.1digitalt aláznak hangminőségben), a drágábbak meg inkább az audiofil/házimozis közönséget célozzák meg. bár az utóbbiaknak egyre nehezebb dolgunk van mióta a jelenegi vidkarik is tudnak passolni mindent.

    az asus a highendbe gyárt, a creative kb öngyilkos lett a zseniális user-friendy policyjével (200usds kártyához nincs driver másfél évig x64 alá?!, az extremaudios húzás se volt szép), a creative chipet használó másik cég megintcsak highend.

    nekem van diszkrét kártyám, és szeretem (meg kihasználom), de amennyi szívás volt vele...

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák