Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Sennalacy #10 üzenetére

    (#10) Sennalacy:Így ránézésre a PS4 erősebb lesz, kérdés, mennyivel, és hogy a 32MB beágyazott ram mennyit kompenzál.
    A PS3 is papíron erősbb volt az xbox360-nál, de az eltérő architektúra és a bonyolultabb programozás miatt ezt nem tudta érvényesíteni. Itt mivel nagyon hasonló lesz a 2 gép, hamar ki fog jönni az erőfölény, ha lesz.

    (#7) adamssss: CGI szint elérése lenne az út vége grafikalilag? Ezt erősen kétlem. Pl. ha megnézünk egy 10évvel ezelőtti CGI-t meg egy mait. Pl. a 10 évvel ezelőttit már elértük. Mégis maradt hova fejlődni.
    Egy mai CGI is brutáljól néz ki, de a valóstól még messze van. És ha ezek a konzolok elérik ezt a szintet real-time az szerintem amúgyis csak majdnem fogják elérni, mert a real-time érdekében mindig kell kötni kompromisszumot a cgi minőségével szemben.

    (#33) MasterMark: Ugye ez nem komoly kérdés volt?!
    Az eltérő hardver/eltérő felépítés esetében meg láthattuk milyen eredménnyel járt. Kevesebb multiplatform cím, drágább fejlesztés, szar portolások. Köszi, nem.
    Most elvileg könnyebb dolguk lesz a fejlesztőknek, és ezt a felszabaduló erőforrást a minőségre tudják fordítani. Ez pedig a játékosoknak jobb. Nem tudom, a szívás miért tetszett neked jobban.

    Én inkább örülök, hogy most jóval kisebb lesz a különbség a 2 konzol között, ennek csak előnyei lehetnek. Én már a mostani konzoloknál is ezt szerettem volna még megjelenés előtt, de nem így lett. Viszont most itt a lehetőség.

    (#54) Lacces: Windows 8-Cal

    (#61) Sinesol:Konzol vs. PC vonalon most is az van, hogy a PC hardvere erősebb, ezért szebb játékokat lehet kihozni rá. Ez nem jövő, ez most is így van.
    AMD-GCN szempontjából én is ezt tippelem, hogy már talán most is egyre inkább célszerűbb AMD kártyát venni a felépítése miatt, és ez az új konzolok hardvere miatt még erősödhet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák