Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) Csepy

Csepy
(senior tag)

Eddig a kisebb, Lite verziót vártam, de ez a frissítés egy kellemes hír.

Regards: Csepy

(#2) tntmax

tntmax
(aktív tag)

Ez olyan igzi!

(#3) wesder

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Az új chip miatt a warez is megszűnik szerencsére.

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#4) Carlos Padre válasza wesder (#3) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Szerencsére? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5) wesder válasza Carlos Padre (#4) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Igen szerencsére.
Gondolom te is szeretsz pénzt kapni munkàdért.

(#6) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Gondolom esélytelen lenne, hogy beszámítsák az első gent, és kapjunk cserébe egy kB ugyanolyan konzolt, ami jobb akkuidőt ad.. Ja és fixált joykonokkal... :U

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re! Revolut invitért nyugodtan keress! 3000Ft-ot Kapunk mindaketten, s persze ingyen bankolhatsz a Revolut áll!

(#7) ProEvoFan válasza Imilenni (#6) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Erre nincsenek rászorulva.
Így is nagyon jól fogy.

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#8) Béééla válasza wesder (#5) üzenetére

Béééla
(őstag)

Én viszont szeretném kipróbálni, mielőtt megveszem. Ma ez "havernál kipróbáltam"-on kívül csak a warez.
Például a Rock of Ages 2-t direkt a Switchre vettem meg (kösz physx) és irdatlan darabos-csúnya, pénz visszafizetés nincs.
Én szeretek pénzt kapni a munkámért, de azoktól nem gombolok le semennyit, akik valójában nem engem akarnak.

Bélabá

(#9) frankdelgado válasza wesder (#3) üzenetére

frankdelgado
(senior tag)

Feltörik azt seperc alatt... ;] Èn kìvànxsi lestek a lite verzióra, vajon azon is xarok lesznek e az anlalóg karok. Meg aztàn negy e lejjebb az àra, mert 80 makièrt pofàtlansàg adni...

(#10) Ashitaka

Ashitaka
(tag)

Remélhetőleg nem csak a Lite verzió hanem a normál Switch is megkapja az Igzo panelt. Úgy látszik mégis megérte várnom még egy kicsit a vásárlással. A topikját olvasva még a Joy Con nal kellene valamit kezdeniük,hogy tartósabb legyen és kevesebbszer hibásodjon meg.

(#11) Ashitaka válasza Imilenni (#6) üzenetére

Ashitaka
(tag)

Tudtommal ilyen régi konzol beszámítás az új Gen-be soha,sehol sem történt egy konzolgyártónálsem . De tekintve ,hogy még alig kétéves a switch már egy sima kis kedvezmény is korrekt lenne tőlük a régi vásárlóik felé. De ősszel úgyis megtudjuk mi lesz

(#12) szubrutin válasza wesder (#5) üzenetére

szubrutin
(tag)

Jaa, wii U portok 20ezerert...

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#13) wesder válasza szubrutin (#12) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Ez miért is zavar? Sokallod, akkor nem veszed meg. A TV-t sem lopod ki a MM-ból, mert dràga.

(#14) Carlas válasza wesder (#13) üzenetére

Carlas
(senior tag)

Nah látom itt is vannak ilyen hazafias lelkületű emberkék XD Én szivesen tolom a Switchemen az összes gamet és egy percig nincs rossz kedvem, holott PC-re megveszek mindent. Ez szimpla arazás miatt sokszor. De mindig röhögök azokon akik igy ugrálnak mintha bárkit is érdekelne akár a Nintendónál akár itt.

[ Szerkesztve ]

Több mint 10 éve a Hardveraprón!

(#15) wesder válasza Carlas (#14) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Értem, akkor mondom menjünk lopjuk TV-t, mert hàt az àrazàs...
Ha nem érdekelné a Nintendo-t, akkor nem cseréltek volna SoC-t az új szériàban. Érdekes a One-t nem tudtàk feltörni, a PS-en meg jelenleg nincs olyan rés ami lehetővé tenni, pedig azon is volt.

Attòl hogy PC-n megveszed a jàtékokat, még nem jogosít fel arra hogy Switch-re meg ellopd.

(#16) szubrutin válasza wesder (#15) üzenetére

szubrutin
(tag)

Ellopd... eros szavak ezek... hagyjuk is, befejztem a temat.

(#17) wesder válasza szubrutin (#16) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Te minek neveznéd?

(#18) Carlas válasza wesder (#15) üzenetére

Carlas
(senior tag)

psre is megveszem. a switch rohadt jo, nagyon szeretem de a minoseg nem mindig indokol ilyen arakat.... sott. azert nagyon mas kategoria. Amugy a "lopas" erdekes kifejezes mert szart se lop senki toluk. a tobbi torest sem ertem hogy jon ide de egyik konzolon se jutott eszembe mert altalaban 100%ban megertek az arukat a jatekok ha egy Red dead 2 vagy last of us stb nezunk. azert az mas, de ezekkel egy arba ne legyenek mar. van ami lehet pl egy zelda BOTW de a sok port nah neeeee, azert az vicc sokszor. de lopni senki nem lop senkitol. a TV lopas es egyeb ilyen elegge mas kategoria. switch jatekot se megyek be egy konzolvilagba ellopni.... de ne legyünk szentfazekak mert ez kepmutató....

[ Szerkesztve ]

(#19) Carlas válasza szubrutin (#16) üzenetére

Carlas
(senior tag)

hagyd :)

(#20) Carlas válasza Carlas (#19) üzenetére

Carlas
(senior tag)

nah zartam is reszemrol :R

(#21) Imilenni válasza wesder (#15) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Boxot azért nem törik fel, mert értelmetlen. Nincs rá ex cím ;)

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re! Revolut invitért nyugodtan keress! 3000Ft-ot Kapunk mindaketten, s persze ingyen bankolhatsz a Revolut áll!

(#22) wesder válasza Imilenni (#21) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Nyílvàn.

(#23) Imilenni válasza Carlas (#18) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Miután nem olyan országban élünk, ahol bárki kidobhat 20ezret egy játékra, úgy hogy kise tudja próbálni előtte:

Én mindent kipróbálok először (virágbolt), aztán ha megéri a pénzt talán megveszem.
Aki ezt elítéli, kérem fizesse ki nekem day0 a játékokat, aztán nyugodt szívvel teszem félre, mert "nemjönbe" :K

[ Szerkesztve ]

(#24) wesder válasza Imilenni (#23) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Ez esetben 2 Switch-et tartasz fent? Egyik pròba, màsikra veszed? Nem hinném...

(#25) Carlas válasza Imilenni (#23) üzenetére

Carlas
(senior tag)

jogos ha meg kelett volna vennem mindet a switch mar darabokba lenne. sok hulladek cim van ami videon lehet franko de szarul lett megoldva. egy Zelda Breath.. lazam megeri az arat. de sok nem. ha legalabb mindbol lenne egy idolimites demo az is javítana ezen. bar akkor kiderulne ha szar :D es nem vennek meg. vagy ha legalabb nem PC-PS4 arban lennenek ezek hanem joval jobb aron foleg a PC portok amik pc-n mar 500ft az itt 20e neha. ertek mindent de nah,.

[ Szerkesztve ]

(#26) Imilenni válasza wesder (#24) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Switchre?
PC-n kitudok próbálni mindent ;)

(#27) wesder válasza Imilenni (#26) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Tényleg, lehet szimulàlni.

(#28) Carlas válasza Imilenni (#26) üzenetére

Carlas
(senior tag)

En imadom a Switchet, nagyon szeretem rohadt jo cucc. En csak ezt a reszet utalom a Nintendonak mert lehuzasra megy nagyon amit mas ceg nem csinal igy, ennyire. Nah mind1 sztem felesleges ezt folytatni. Aki erti mit akartam mondani az erti aki meg erti az nem akarja erteni. Amugy a warezt nagyon nem tamogatom es nem is elek vele. ami jo azert kiadom a penzt mindig, ha a penztemert valos erteket kapok vagy ar/ertekben megeri.

(#29) Imilenni válasza Carlas (#28) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Sok Indie játékom van Switch-re, persze a nagyobbak közül is van pár.

DE! Ahogy mondod, iszonyat mennyire lehúzósak! :(((
Valszeg első és utolsó Nintendo konzolom :( , Pedig imádom magát a konzolt, főleg a Switch 1-2 miatt :DD

Egy tipp, ne itthoni shopba vásárolj, sokat takaríthatsz meg vele :K

[ Szerkesztve ]

(#30) Carlas válasza Imilenni (#29) üzenetére

Carlas
(senior tag)

en szeretem dobozosan a gameket. nemtom jo kirakni a polcra. persze sok jatekom van digitalisan. Nekem semmi bajom veluk csak az arkepzes nagyon gaz olyanokert amik amugy mar csak 500ft-3000e ft itt meg 20e :D De a konzol rohadt jo es imadom. A warezolast rohadtul nem tamogatom fos dolog, en megveszem de mondom ezt leirtam mar.

[ Szerkesztve ]

(#31) ProEvoFan válasza Imilenni (#29) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Én úgy vagyok vele, hogy ha lenne rá lehetőségem, csak a Nintendo ex címek miatt vennék Switchet.A többire ott a ps4/pc kombó.

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#32) Tigerclaw válasza wesder (#17) üzenetére

Tigerclaw
(veterán)

Az hogy lassan retronak nevezhető játékokat 60 dollárért árulnak, miközben lebutították grafikailag, hogy fusson ezen a konzolon, az is nevezhető lopásnak. Ráadásul gondolom még csak nem is a fejlesztőkhöz folyik be a nagy része, hanem a Nintendohoz.

Én biztos nem lopnák játékot, de nem ítélem el azokat, akik ilyen árazásnál ahhoz is folyamodnak néha. Ez ugyanaz, mint amikor a filmek, zenék esetén újra és újra kitermeli az iparág a kalózkodást a saját mérhetetlen mohóságukkal.

A frissített Switch esetén nálam már csak pont a méregdrága játékok jelentik a dealbreaker "feature"-t. Ameddig ilyen drágák a játékaik, addig nekem nem éri meg a platform, akár van konkurens, akár nincs.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#33) =WiNTeR= válasza Tigerclaw (#32) üzenetére

=WiNTeR=
(senior tag)

"Az hogy lassan retronak nevezhető játékokat 60 dollárért árulnak, miközben lebutították grafikailag, hogy fusson ezen a konzolon, az is nevezhető lopásnak. "

Switch tulajként teljesen egyetértek, tényleg a szánalom kategória ezer éves (amúgy jó!) játékokat megjelenéskori áron árulni, miközben már platformokon már majdhogynem ingyen hozzádvágják. Persze-persze, nem kötelező megvenni meg minden, de a gyakorlat szánalmas, nincs mit szépíteni ezen.

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#34) wesder válasza =WiNTeR= (#33) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Itt a portolàst fizeted meg, nem nehéz ràjönni.

(#35) Carlas válasza wesder (#34) üzenetére

Carlas
(senior tag)

az a baj hogy csak itt fizeted meg :) mashol ilyen nincs, hogy sok sok eves cimeket ilyen aron toljak. az 1-2 eves meg talan de itt ilyenrol szo sincs. illetve nem szakadnak meg benne, nem uj jatekot irnak csak portoljak, ez sokszor latszik is. pont ezert nem kellene sokszor 10x-es aron adni regi jatekokat. nah de mind1 is.

[ Szerkesztve ]

(#36) wesder válasza Carlas (#35) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Egy délutàn alatt dobtàk össze a DOOM-ot meg a Wolfenstein-t is ezek szerint.

(#37) Carlas válasza wesder (#36) üzenetére

Carlas
(senior tag)

a jatekot ne a portot hidd el nem volt sok ido. a jatek kesz volt. nem hiaba a sok port ami elkezdett omleni rá. de hiaba is magyaraz itt barki barmit vagy nem akarod megerti vagy csak fujod. igazabol nem is erdekes. azt veszel meg 10xeres aron amit akarsz. pl most a turok is kijon ami mar vicc :D Ha valami megeri az arat mindig kiadom erte legyen az konzol vagy pc vagy film bármi. A lehuzas az ami a gond. nah ennyi zartam, nem lesz rossz almom emiatt.

(#38) Béééla válasza wesder (#36) üzenetére

Béééla
(őstag)

A crossplatform engine feltalálása óta én nem verném a tamtamot, hogy jajj de nehéz portolni.

Bélabá

(#39) szubrutin válasza wesder (#36) üzenetére

szubrutin
(tag)

Sose toltottel le egy filmet sem ugye?? Es a windowsod is eredeti...

(#40) wesder válasza szubrutin (#39) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Nincs Windows-om. Ami volt is eredeti, mert a géphez jàrt. A filmeket is veszem, mert nincs kedvem 800€ büntetést fizetni.
Egyébként meg mi köze ennek a DOOM meg Wolfenstein Switch portjàhoz?

[ Szerkesztve ]

(#41) Tigerclaw válasza wesder (#40) üzenetére

Tigerclaw
(veterán)

Gyanítom mivel euroban írtad az összeget külföldön élsz, dolgozol, így az ottani fizetésből élsz. Fix havi 2-3000 euro fizetés esetén teljesen máshogy gondolkodik az ember. Tudom, mivel nemrég még én is azon az úton jártam.

Túl távol van tőled Magyarország hogy megértsd ezt a problémát. Olyan amikor egy budapesti nem érti, hogy miért beszélnek a vidékiek munkanélküliségről, amikor munkaerőhiány van...mert ő csak azt látja, hallja, tapasztalja. Más problémáink vannak, más szemüvegen keresztül látjuk a világot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#42) oriic válasza szubrutin (#39) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Keretik nem megmagyarazni a warez letjogosultsagat, foleg mert koze nincs a topik temajahoz, ami a kijelzokrol szol. :U (meg amugy is tiltott minden formaja a forumon tudomasom szerint)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43) wesder válasza Tigerclaw (#41) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Mivel otthon mindenki fizeti az artisjust így igazàbòl a filmletöltés nem illegàlis. Meg amúgy is a jàtékokròl volt szò. Tényleg ennyire gàz ha az ember örül annak hogy befoltoztàk ezt a biztonsàgi rést?:U
Anno PS1/Xbox/PS2 éràban ez ment ja, és a zsebpénz is màsolt CD/DVD-re ment el, de amiòta dolgozom mindig megveszem a jàtékokat ha érdekel, mert ez a dolgok rendje.

(#44) Carlas válasza wesder (#43) üzenetére

Carlas
(senior tag)

Dehogy gáz, ne is errol volt szo. a warez szar és remélem egyre kevesebb lesz, de a nintendo politája még szánalmasabb :) hidd el tokeletesen egyetertek veled ebben a temaban. a warez nagyon rosszat tesz a jatekiparnak. ahol nincs ott jo gamek vannak, és PC-re nem hiába nem jönnek ki sokszor ezért szerintem.DE. itt sem az a baj hogy meg kell venni a részemről hanem amit leirtam. Remelem megerted pontosan mit irtam es mi a valodi gond vele ellenben az xbox/ps4/pc vonallal ahol egy pillanatig nincs ilyen gond. amugy aminél volt ilyen rés azt nem lehet befoltozni. legalabb azok a gépek nagy kincsek :D

(#45) Carlas válasza oriic (#42) üzenetére

Carlas
(senior tag)

Teljesen jogos. A warez sehogy sem jó csak károsít. Mind1 ki mennyit keres, ez nem ok rá. Ennyi erővel mas teren is lehetne ezt mondani. Az a fura hogy 500e-1m gépre van pénze sok embernek meg konzolra de a 15-20e jatekra mar nem? sokszor sirt olyan ember akinek ott volt a brutal gepe. nah mind1 a warez csak szart tesz hiába hiszik sokan hogy jó

[ Szerkesztve ]

(#46) wesder válasza Carlas (#44) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

De ha nem értesz egyet az üzletpolitikàval, nem veszel Switch-et nem? Na érted mit akarok mondani. Amúgy is ha màr vennék, azért a 2-3 exklúzívért meg a CTRNF-miatt.

(#47) Carlas válasza Carlas (#44) üzenetére

Carlas
(senior tag)

De hidd el engem is hülyének néznek amikor gyűjtői kiadásokat veszek vagy limited szobros filmeket stb Pedig baromira jó érzés kézbe fogni kirakni a polcra stb. Meg hát a multi stb... Ezért is mondtam rohadtul nem támogatom a letöltéseket, csak azt hogy itt megértem hogy miért történt mert ez meg pofátlanság a cégnél.

De megveszem mert ugye itt nem csak azt jelenti hogy mindent visz, hanem sok mást is pl emulatorokat amivel a retro is megy. A switch exclusive gamek mint a Zelda azt például megéri megvenni, vagy a mariokat stb a többi a gáz sztem. Új Switchet nem vennék pont ezért de igy lehetőség van másra is. Nekem nem ez volt az első amiért kelett.

[ Szerkesztve ]

(#48) szubrutin válasza oriic (#42) üzenetére

szubrutin
(tag)

Ez igy is van, teljesen jogos, csak azert ne nevezzuk mar lopasnak..

(#49) Carlas válasza szubrutin (#48) üzenetére

Carlas
(senior tag)

nah térjünk is vissza az eredetire mert kicsit elkalandozott a topik :R

[ Szerkesztve ]

(#50) wesder válasza szubrutin (#48) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Kérdeztem, hogy te minek neveznéd, de vàlaszt nem kaptam.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.