Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sakal83

    addikt

    válasz noPublicFG #3 üzenetére

    Megerősítem az akkori tapasztalatokat. Én még a pest környéki gyárukban voltam diákmelós 2005 vagy 2006-ban. Csoda dolgok voltak a jogászok és közgazdászok, akiknek nem volt még tapasztalatuk sem a forrasztásban, a plazma TV-ket úgy forrasztottuk, hogy életünkben először volt pálca a kezünkben:)

    a kis koreai koreaiul elmutogatta 2 perc alatt!!!, hogy mit kell csinálnunk, és elkezdtük:) Na, abból a szériából én nem vettem volna :DDD

    Egy ketten már azzal szórakoztak, hogy randomszerűen beleforrasztottak a panel egy tetszőleges chipjébe, mert kíváncsiak voltak, hogy átmegy-e a minőségellenőrzésen (a kis koreai áramot küldött a panel egyik végébe, ha kijött a végén akkor TEST OK :DDD ). Na azóta nem bízok a válogatott chippes és feláras vgakban sem:)

    A munkamorálról pedig gondoskodtak a kis koreaiak. 2*10perc szünet 1*20 perc. A 10 perc azt jelentette, hogy felállsz és van 10 perc, hogy elkezd újra. Az udvar oda vissza 6 perc volt...

    2 hétig bírtam, de qva jól fizetett 1300/óra. Az ott dolgozók meg 450-ért nyomták

    [ Szerkesztve ]

  • sakal83

    addikt

    válasz Tsebacsi #16 üzenetére

    Azért a helyedben kipróbálnám a koreai főnök modellt.

    Nagyon kemény volt:) Tényleg, ott színtisztán biorobot voltál, és ha kellett lehugyoztak.

    Pedig voltam parancsuralmi közegben, az felüdülés volt a koreai vezetéshez képest.

    Kicsit furcsállottam is, amikor OV és társai ezekről a munkamorálokról beszélt, mint a követendő példa.

    Kíváncsi vagyok bármelyikük is meddig bírná...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák