Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wilika

    aktív tag

    válasz #20691712 #22 üzenetére

    Hát, nemt'om. Akkor lehet, hogy te kaptál rosszat. Nekem a gyro/acc tökéletesen teszi a dolgát (ha valami nyűgje volna, akkor egy kalibrálás után mindenképp). Jönnek az ellenségek, én meg vígan mutogatok rájuk, és puffogtatom le őket.

    Amúgy meg ki ne találd már a gondolataimat. "Szerintem csak te szidod a terméket, mert nem tudod használni."

    A botkormánynál lehet, hogy szóba jön az, hogy nincs egy kimondottan lapátkezem, így Xbox kontrollernél sokszor (pl. Ass'Creed-ben, mikor sokáig kellett szaladni) azon kaptam magam, hogy már csak hátulról támasztom előre a botkormányt, így amikor vissza kellett volna hirtelen rántani, már nem tudtam visszakapaszkodni a tetején lévő kis tányérba.
    Ellenben a kis púpot mindig tök jól megtalálom.
    (amúgy csomó gekkónak ragadnak az ujjbegyei, és még gömb alakúak is, ezért a mélyedés nekik még ideálisabb volna a púppal szemben, DE a púpon is ragadna az ujjuk, de lehet, hogy valamit félreértettem)
    Sokáig rágódtam akkoriban, hogy kell-e ez nekem ennyiért, de most így utólag, nagyon örülök, hogy nem spúroskodtam, és megvettem.

    mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

Új hozzászólás Aktív témák