Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joco_77

    aktív tag

    válasz janos666 #57 üzenetére

    Én 20as szériájú tvt néztem (42G20) 7 éven keresztül és jobb minőségű filmeknél mindig ledobtam az állam. Ebből is látszik, hogy neked mennyivel jobb szemed van, hogy látod a hibákat én meg nem, nem véletlenül foglalkozol kalibrálással ezer éve :R Édesanyáméknak még régebbi modell van(37PV70) és nekem még annak a képe is rohadul bejön, sőt...a TV adások (az SD felbontás miatt ha jól sejtem) sokkal szebbek mint az én G20amon volt..Tudod én azt figyeltem meg tv vásárlás előtt, az előbbi "nekem ez tetszett a kiállított darabok közül" jellegű hozzászólások miatt jutott eszembe, hogy ezekben a bemutatótermekben/hülyeazértnemvagyokban stb kiállított tvken, milyen furcsa, de mindig olyan demóanyagok mennek(mai napig!) ahol lassú mozgás van...sétálgat egy kutyus a gazdi mellett, éppen öntenek ki koromfekete háttér előtt egy övegvázát stbstb....milyen furcsa nem??? Sehol egy gyors mozgású képanyag, nem feltétlenül akciófilmjelenetre gondolok, bármire. Ezen kell(ene) szerintem elgondolkoznia azoknak akik manapság a "nagyshopokban" kiállított tvn látott anyag élménye alapján választanak tvt, hogy vajon mi miatt lehet ez, és hogy a jelenlegi megfizethető ársávban kapható tvk biztos ,hogy gyorsabb mozgással is jó képet mutatnak majd? Egy szó jut eszembe erről eladói részről "false flag" Bár teljesen más értelemben/tekintetben használják manapság ezt a szót, de mégis nagyon helytálló szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák