Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz PROTRON #4 üzenetére

    Jogos az észrevételed. Nem vettem észre, hogy a pajzs tetejét is rácsozták.

    Ám még így is problémának tartom a szellőzést. Ott az a felső rácsos szerkezet sajnos nem sokat "oszt-szoroz" a keretbe rakott HDD-k szellőzése vonatkozásában! :(

    Az előlaptól nem kap elég levegőt a keret... eleve, a HDD keret szélei az oda jutó kis levegő nagy részét is teljesen lefogják... A levegő hátrafelé sem tud távozni, mert útjába áll a tápegység... Maximum a HDD-k által termelt forró levegő tud felfelé is mozogni valamelyest, a maga útján.

    Azonban ez messze van az ideális megoldástól. (És továbbra sem értem, hogy a gyártók miért nem alkalmazzák a vízszintes tengelye mentén elforduló HDD és SSD kereteket. Beépítéskor lehet abban a pozícióban, ahogyan a fotón is látható. Aztán használathoz elfordítjuk 90°-al, hogy a levegő hosszában átjárja a keretbe helyezett háttértárakat.

    Abban is van logika, amit mondtál, hogy az előlapi panel nyitható, ha "több szellőzésre" van szükség...

    Ám ez szerintem faramuci megoldás. A kinyitott ajtó ronda (oda a "szép dizájn") az ajtó útban lehet...És ahogyan említetted...

    Én inkább a minden oldalán szellős házak, a nagy szabad belső tér, és a rendkívül alacsony fordulaton üzemelő ventik híve vagyok. Halk, egyben hűvös tud lenni.

    Nem úgy a zárt, ún. "csendes" házak...

    "Aquila non captat muscas."

  • zetor2000

    senior tag

    válasz PROTRON #10 üzenetére

    Fnatic Gear Rush klaviban van egy 2 portos USB HUB. Fél napig szedtem szét a gépem, hogy hol a rákban van bedugva egy pendrive, mire leesett, hogy a billentyűzetben. :D

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák