Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz #72042496 #18 üzenetére

    [link]

    ami logikus is, hiszen game módban 10ms van bűvészkedni, ennyi idő alatt meg nehéz csodát varázsolni a trükkökre nagyon is rászoruló lcdből

    ---

    már csak ezt tudom szerkeszteni, szóval fakóságról:

    (jobboldali az magasabb fényerejű lcd)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz #72042496 #20 üzenetére

    engem oleden csak és kizárólag pozitív meglepetések értek - eddig :D

    bár játékra vettem, ott nem érzem extrának a plazma után, de meglepetésemre nem tudok betelni a filmekkel.... korábban, 2016-ig filmzabáló voltam, de aztán az életkörülményeim nem tették igazán lehetővé a "nagybetűs" otthonmozizást (gyerek hangzavarban nem tud aludni), így az elmúlt 5 évben annyi filmet láttam, amennyit az elmult 1 hónapban: amióta megvan az oled, az sem érdekel, hogy fülesre kényszeredek, a képpel kárpótolom magam... ami a korábban megszokott méret negyedénél is kisebb, de ez se számít :D (és nem, nem csak csilivili hdr atomrobbanást nézek, teljesen átlagos vágóképeken is belémnyilall időnként, hogy UHHH!)

    (szenilis vagyok, lehet ezt már így leírtam neked itt, de azóta is majd kiugrok a bőrömből, tegnap éjjel kettőt is néztem egymás után és alig várom az estét... :D )

    ---

    @pinnacle

    lehet nem ugyanarra használjuk a "felhős" "fátyolos" jelzőt... számomra ez a dinamikatartomány leszűkülését jelenti, ahogy a fent linkelt jobboldali képen látszik :) az ABL csak a fényerővel játszik, annak nem szabad ilyen effektet kiváltania... (mármint az én általam fátyolosnak illetettet :D )

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák