Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz atti_2010 #49 üzenetére

    Ezzel teljesen egyet értek, mivel a pénz általában az egyik fő szempont vásárláskor és én is ha valaki segítséget kér inkább erősebb VGA és gyengébb procit ajánlok, mivel jobban profitál abból, ha CPU limit miatt néhol leesik az FPS-e mint ha VGA limit miatt erős procival fele annyi sincs, mint előző esetben.

    SylverR:
    Beszélgettem pár programozóval, kb 80%-uk intelt használ, ez lehet megszokás, vagy "téves" megítélés is nem tudom, a maradék 20%-ról viszont tudom, hogy AMD fanok, mert AMD-s gépet raknak össze ha valaki hozzájuk fordul segítségért.
    Rendszergazdáknál szerintem fő szempont az adatokkal való hókuszpók, ami valljuk be AM3 óta csak FM2+ és tsai-n tud felmutatni hasonlót mint az intel, FX pedig egy kazán és a másik nem elhanyagolható ok, hogy sok cég még a mai napig egybe OEM gépeket vesz és ott elég nagy az intel fölény ami a kínálatot illeti. (nem szerverekről beszélek)
    Ha pedig egy nagyobb cég pl gépparkot újít, akkor akár több 1000 gép vásárlásával támogathatja akármelyik gyártót, de a kínálatot tekintve általában intelt vesznek.
    Otthonra más a helyzet, persze szokásoktól is nagyban függ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák