Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csanaszb1

    csendes tag

    válasz Mike88 #551 üzenetére

    Sziasztok.
    Én is nézegetem ezt a gépet, tetszik a felszereltsége és a teljesítménye, de vannak aggodalmaim.
    Hol talál az ember segítséget, ha a hardver elromlik.
    Tudtok valahol Hyunday szervízt? Vagy ha megáll, akkor vissza kell küldeni Kínába?
    Az sem kevés pénz.
    Mi erre az esetre a tervetek?
    Nem akarok vészmadár lenni, de most kellett visszaadnom (garanciában) egy itthon jól ismert márka egyik példányát, mert nem volt szerencsém, és az én darabom rendetlenkedett.
    Üdv: Csanaszb

  • csanaszb1

    csendes tag

    Sziasztok,

    gyors segítség kellene!
    Beraktam egy T7S-be a fényképezőből kivett microSD kártyát, mire ez a fos Android azt mondta, hogy a kártya sérült meg kellene formázni.
    Mivel eddig semmi baja nem volt a kártyának, természetesen a "mégsem" -et választottam.
    Ezután jött a meglepetés. Miután lecsatlakoztattam a memóriakártyát és kivettem a T7S-ből, azután már minden más eszköz (fényképező, Notebook) ugyanúgy hibásnak látta a kártyát és nem tudják olvasni.
    Mi az ördög történhetett?
    Lehetséges az, hogy az android a kártya behelyezés és kivétek alkalmával átír min pár bitet az SD-n amitől az használhatatlanná válik? Formázni nyílván lehetne a kártyát, de előbb lée kellene szedni két nap értékes fényképeit.
    Volt valakinek hasonló tapasztalata?
    Hogyan lehet ezt a jövőben elkerülni?

    köszi, üdv:SZB

  • csanaszb1

    csendes tag

    válasz heidricha #796 üzenetére

    Sziasztok,
    én is egy T7S tulaj vagyok pár hete.
    A GPS nekem sem mindíg pontos, de a többi OK.
    Nekem még az eredeti Android meg Firmware van rajta.
    Kipróbálnám az újabb verziókat, de ha nem jön be akkor újra kell mindent rakni, amit a vásárlás után magam raktam fel.
    Van az Androidra is olyasmi, mint a PC-n a Hiren's Boot CD-n a Backup és a Restore?
    Ezzel egy mozdulattal le lehet menteni és vissza lehet tölteni az adott konfigurációt úgy ahogyan van.

    Köszi, Üdv:SZB

  • csanaszb1

    csendes tag

    válasz fisher20 #880 üzenetére

    Sziasztok,

    korábban már írtam, magam is egy T7S gazdi vagyok. (nem teljesen elégedett)
    Nekem mindenből (Kernel 3.0.15, Android 4.0.4, Build 20130308 173402) az eredeti van fenn, mostanában nem igen merül az akku kikapcsolt állapotban.
    Talán automatikusan frissített valamit?
    Tényleg, hogyan lehet legalább a kínai jeleket leirtani a menüből?
    Nem látom világosan az utolsó pár oldalt visszaolvasva, hogy érdemes-e már frissíteni.
    Kérem írjátok meg, hogy Ti mit tapasztaltatok.

    Vannak viszont nagyobb problémáim is:
    Én főleg navigációnak szántam, amikor megvettem, de a T7S sajnos erre nem az igazi.
    Az én gépem navigálásra csak korlátozva használható. Pl. BP-en a szűk utcákban magas házak között sokszor 50 60m-t is téved, (sokszor ennél közelebb vannak az elágázások) de időnként nyílt terepen is jelentős késdelemmel dolgozik.
    Olvasgatva az itt leírtakat, a FasterFix App-ot telepítettem, de az sem változtatott érdemben semmit.
    Az is furcsa, hogy a FasterFix minden indítás után "Asia" server-t ad fel alapból. Ez azt jelenti, hogy hiába állítom át "Europe"-ra, később mindíg ezzel indul.
    Most nézem, hogy a FasterGPS-ben beállított dolgok legalább megmaradnak. Meglátjuk, hogy ez segít-e.
    Nem lehet ehhez a géphez valami antennát venni/csinálni, ami esetleg fokozná a GPS pontosságot?
    Ki melyik programot használja navigálásra? Én eddig a Sygic-et próbáltam. Ebben helyenként elég pontatlan a térkép.
    Kérem, írjátok meg Ti mit tapasztaltatok NAVI téren.

    Köszi, üdv:SZB

    [ Szerkesztve ]

  • csanaszb1

    csendes tag

    Sziasztok,

    próbálta valaki a Beonroad nevű navigációs programot telepíteni.
    http://www.youtube.com/watch?v=BI-n-SIqIFQ
    http://www.beonroad.com/en/support/download
    A program maga felmegy és az OpenStreetMap térképekkel működik, viszont a pontosabb Navteq térképeket képteleln vagyok aktíválni.
    A röhely az, hogy egy Androidos Samsung telefonon gond nélkül felmegy.
    Nálam még a rendszer az eredeti 4.0.4, sőt a kínai vackok is fenn vannak.
    Lehet ez gond?
    Tényleg, hogyan kell ezeket leszedni?

    Köszi, üdv:SZB

  • csanaszb1

    csendes tag

    Sziasztok,

    párszor már írtam ide tanácsot kérni, de most viszont sürgős segítség kellene!
    Telepítettem a hétvégén egy Beonroad nevű navigációt, ami végre működik, de ma reggel egy teszt közben megakadt a masina futása, majd újra akart indulni,mert a Hyundai feliratot látom a képernyőn, de az első betű kifényesedése után lefagyott és úgy maradt kb 2 órája, nem csinál semmit.
    Lehet én is hibás voltam, mert egyszerre 2 különböző navigációs programot is futtattam, (Sygic + Beonroad) meg közben egy két extra megállás miatt zsebre raktam + a bekapcsoló gomb pillanatnyi megnyomásával elaltattam, majd újra élesztettem.
    Innen sajnos nem tudok továbblépni, nem reagál a kikapcsoló gombra sem.
    Kérem segítsetek, hogyan lehet legalább leállítani, vagy újraindítani?
    Nekem mindenből a gyár rendszer van fenn, de eddig soha nem volt se újraindulás, se lefagyás.

    Köszi, üdv: Csanaszb

  • csanaszb1

    csendes tag

    Sziasztok,
    tud valaki USB-s magyar nyelvű billentyűzet ügyben tanácsot adni?
    3 különbözó magyar nyelvű billenytűzetet (tokkal árulják mindenfelé) is kipróbáltam, de egyik sem fogadta az ékezetes magyar betűket.
    Kersegéltem sokat a beállítások között, de minden hiába.
    Nálam a rendszer az eredeti, sőt a kínai vackok is fenn vannak.
    Ennek ellenére a képernyőre rajzolt billentyűzet tökéletesen müxik, de a külön hozzákapcsolt nem.

    Köszi, üdv:SZB

Új hozzászólás Aktív témák