Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Tényleg vicc az árakon lovagolni icipici utánnajárással a neten ezeket is olcsóbban be lehet szerezni de ha nem fontos a 3D akkor meg feleennyiért sokkal nagyobbat lehet kapni!!!! Vadonat újat dobozos, garis minden semmi átverés. Konkrét példaként én kb 2 hónapja vettem egy 55 colos c6000 es samsungot LED tv-t 370000ft-ért... Tény hogy vagy 2 centivel nagyobb a kávája mint a d8000-esnek meg nem tudja a 3D-t de kb feleannyi volt az meg hogy ezek már "okosak" meg youtube meg skype stb widgetek vannak rajta (engem is próbáltak meggyőzni egy drágábbra hogy milyen jó lesz) de amikor mondtam hogy a számítógépet is rá fogom kötni (elsődleges monitorként megy :) ) akkor feladták az erőlködést.

    UI: Ez lényegesen jobb hazai pálya volt mint a múltheti (témailag) de azért várjuk vissza a mestert

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák