Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Na itt a MIUI 6 tesztelésre.
    Jó gapps, gmail, youtube, play beépítve, szinkronizál rendesen és nem backdoors :)
    Videó és zene offline, nincs kínai online rész.
    Témák tölthetőek és használhatóak, nem kell reg és semmi, és az európai szebb témák is jönnek :)
    A záróképernyőn nincs segélyhívás meg hálózati kijelzés, "no carrier" :)
    Legújabb 2.46 root beépítve, ha frissítik a play-en akkor frissíthető.
    Miui fiók használható, sima emailcímmel regelhető és a cloud és KuaiPan tárhely is elérhető!
    Led értesítési színek változtathatók. A fülhallgatóhoz működnek a beállítások, plusz elérhető egy-két rejtett menü is :) Akksi menüben a plusz infók is megtalálhatók.
    Elvileg multi nyelv, egy-két helyen még hibázik a magyar de azt nem volt időm javítgatni, az még lassabb folyamat, de igen kevés helyen nem jó, azt nem muszáj mindet ide írni hogy itt-és itt angol, ez most ilyen.
    A hanghoz ha halk, akkor a volume fixet fel kell tenni de csak akkor ha már legalább egyszer újraindítottuk a telefont, ha egyben telepítjük a rommal Warning Error lehet!
    Remélem ez a fix jó lesz hozzá, de majd csinálok másikat ha ez nem jó, de ez elvileg az MTK-hoz jó. A MIUI-hoz még nem volt időm kipróbálni.
    A PIN kód hiba valószínűleg még megvan, azt majd talán javítják valamikor, én nem tudok és nem is akarok ezzel foglalkozni.
    A beállításokban 2 menüpont nem működik ( fentebb már írtam miért, most nem fogom), de figyelmeztetést írtam oda hogy ne használjuk. Ha lesz időm és sikerül is akkor majd kigyomlálom a menüket onnan, de eddig nem jött össze.

    A rom még TESZT ROM, gyárilag sem tökéletes. Aki teszteli a hibákat ide írja, biztos lesznek még. Én csak annyit próbáltam megcsinálni hogy ami már működik az lehetőleg jó legyen, most olyan hibákat keressünk ami valós, ne akarjuk megváltoztatni a romot.
    Valószínűleg sok frissítés jön majd de minden kis bizbaszt em fogok belepakolni csak ha fontos és jó dolog jön.
    Aki stabil sokáig használható romot akar annak nem biztos hogy ez ajánlott, nem volt időm sokat tesztelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák