Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SsPL711

    őstag

    válasz scyllarus #89 üzenetére

    Hát igen, ez nagy dilemma.

    Elég régen kezdtem az okos óra frontot is.
    Volt Sony SmartWatch 1-esem is. :)
    Azóta egyre jobbak és jobbak ezek a kütyük, nekem is akad belőle többféle is.
    De, véleményem szerint még nem azt a szintet nyújtják mint amit mindenki elvárna.

    Minden esetben valami kompromisszumot kell kötni, van aki a hosszú üzemidő oltárán áldozza fel a valódi okos funkciókat, van aki fordítva, esetleg a dizájn határozza meg a relevanciákat.

    Nem sokat tudok még mondani a HWF (Huawei Watch Fit) kapcsán, sokat nem sportolok
    és már nem is fogok.
    Nekem igazából az értesítések jelzése, pulzus, lépésszám és alvásmonitor a fontos, meg néha jól jönne a HMW2(Honor Magic Watch 2) kihangósítója.
    De a Fit-ben lévő virtuális eddző vagy animációs segéd (nevezzük bárminek) egy kicsit megmozgatta a fantáziámat, illetve nem csak a fantáziám mozgatására ösztönöz, hanem az itthon is elvégezhető gyakorlatok végzésére.

    Gondolom pont ez volt ennek a fícsörnek a célja, ügyes :C, nálam bevált, mármint az ösztönzés.
    GPS követési pontosságról semmit se tudok még nyilatkozni és így a többi sport tevékenység kipróbálásáról sem.

    Minden esetre, visszatérve a Mi Watch (Revolve) -ra, most már ekézhetem magam, hogy nem vártam és meggondolatlanul ismét egy felesleges okos kütyü vásárlásba "taszítottam" magam mert, valóban jobb paraméterekkel kecsegtet ez a sáomi watch, közel hasonló áron mint a Huawei Watch Fit jelenlegi ára.
    Bár arról nem szól a fáma, hogy lehet e vele telefonálni úgy, mint pl. a Honor Magic Watch 2-vel (bár az persze kicsit drágább).

    De most erre mit lehet mondani, mindig lesz egy jobban vágyott valamilyen kütyü, ami a korábbi modeleknél jobb, szebb, olcsóbb, okosabb...stb.

    Én várnék más gyártók évelejei kirukkolására, vagy esetleg a karácsonyi akciókra, lehet, hogy a Honor Magic Watch 2 karácsony előtt hasonló árba szökken, mint az általad áhított Revolve és akkor nem kell lemondanod a Health-ben 3 évig gyűjtött adatokról se. :)

    Bocs a hosszú válaszért. :R

    [ Szerkesztve ]

    NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

Új hozzászólás Aktív témák