Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    Topikgazda

    válasz kosmoo81 #17446 üzenetére

    A V4-es rom sokkal jobb.
    Gyorsan egy akku idő!





    A P9 Plus; P10; P10 Plus; P11 is jobb telefon mint a P9, de nem tud annyival többet, hogy érdemes megvenni, legalábbis nekem. Ez volt a hardver rész.
    A kinézetről, fentebb írtam a véleményem, hogy nekem se a P10, se a P11 kinézete nem tetszik.
    Az akku kezelésről meg annyit, hogy EMUI 5.1 van rajtuk, ami alapban jobban optimalizált OS akku terén.
    Mindenkinek magának kell eldönteni mit szeretne és azt meg saját maga tudja, hogy meddig ér a takarója.
    Egy bizonyos szint után, megfognak állni a telefonok, mert miért 4 GB és több ram, ha csak a felét használjuk, illetve a 10 mag meg ilyesmi.

    A P9 8 magos, nekem bőven elég bármire, ha meg valami véletlenül akad, akkor tisztában vagyok vele, hogy nem egy atom rakétát vettem 10 maggal és 6GB-rammal, illetve nem 200K feletti összegért.
    1 év múlva, panaszkodás lesz majd a P10-re, hogy húú de lassú, a P11 sokkal gyorsabb és kevesebbet fogyaszt.
    Röviden ennyi a véleményem!

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák