Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pyxystyx

    tag

    Sziasztok!

    Szolgáltató váltás miatt sajnos én is tulaja lettem egy ilyen telefonnak, bárcsak ne ezt választottam volna... :W
    5 nap után nem volt hajlandó bekapcsolni, töltést sem vette. Eddig még SIM kártyát sem látott, csak be volt kapcsolva, alkalmazások frissítve, beállítva.
    Visszavittem az MM- ba, 3 napon belül még cserélték volna, de így szerviz lett belőle.
    Két hetet vártam rá, ma átvettem, akkut feltöltöttem (legalább az már működik), erre a WiFi nem csatlakozik csak a router mellett, 1 méternél távolabbról megszakad a kapcsolat.
    Fődarab cserét írnak a javítási munkalapon, meg hogy a tesztelést elvégezték. Nem tudom mit tesztelt rajta a patkány, hogy a WiFi hibát nem vette észre, pedig az egyből látszik, hogy nem tud a hálózathoz csatlakozni!
    Holnap vihetem vissza. Az a szép a dologban, hogy munkához kellene, most 2 hétig ismét nyomógombos Nokiával nyomhatom. (Pozitívum, hogy az legalább elmegy egy töltéssel egy hetet is.)
    Eddigi tapasztalat alapján a hátulja nagyon melegszik, de tok még nincs is rajta.
    Az akkut zabálja, látványosan csökken a kijelzett százalék, pedig csak a beállításokig jutottam el.

    A készülék is, meg a szerviz is egy nagy nulla, senkinek nem javaslom, hogy ezt a típust vegye!

    Bocs a hosszúért, de nagyon pipa vagyok... :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák