Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spadge

    tag

    válasz tamasgal #5854 üzenetére

    Most váltottam én is, egy hónapja. 4s, 5s, 6splus volt a sorrend. Teljesen berendezkedtem az apple rendszereire. Macbookpro, tv, ipad, iwatch, kiskutyaf*sza, mégis váltottam. Vannak dolgok, amik egyszerűen nem érik meg már számomra. 400ezres teló? Nekem munkaeszköz, de egyszerűen van egy lélektani határ, amit nem vagyok hajlandó átlépni. Mi miatt maradtam volna? Kamera? Ez jobb. Érdekesebb, és tele van funkcióval, valódi tudással. Itt nem az animoji az új innováció. Kijelző? Nem látok markáns különbséget a hétköznapokban 6 colon. 😀(úgy tud 6.1coll lenni, hogy fizikailag kisebb a készülék egy 5.5-ös plushoz képest) Dizájn? Ízlés kérdése, de ez egy szép telefon, a megkérdezett ismerőseim 95%-a szerint is. Smooth? Az. Gyors. Sima. Folyik. Netes szolgáltatások? Itt is van cloud. Akksi? Nos... Minden nap könnyebb a táskám durva fél kilóval, mert nem kell egy 20000mah bankkal rohangálnom, meg k. kábelekkel, mert lerohad délutánra. 1.5 munkanap sima ügy, vagy 2 lazább. Hétvégén rá sem dugtam. Fél óra alatt ~50%ra feldurrantja a gyári töltő. Emui? Szerintem ios után az egyik legszokhatóbb droid felület. Nekem első perctől kézre állt.

    Szóval, én nem bántam meg eddig. Ajánlom. Mondjuk azt is, hogy nézz szét neten, főleg YouTube - on, már csak a rendszer miatt, hogy lásd. Tapogasd meg egy mediamarktban vagy valahol. Szerintem, nem bánod meg. Én most is ezt venném, vagy mate20prot. 😀 Igaz, az már borsosabb.

Új hozzászólás Aktív témák