Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smobika

    tag

    Sziasztok ! Én most váltottam LG G5-ről előfizetés hosszabitással, sokat gondolkodtam mi is legyen, LG G7, Samsung S9+, Vagy ez, és sok utánna olvasás tesztek, barátok ismerősök tapasztalatai a telefonokról, hát itt is olvastam pár e telefon felé tett negativ dolgokat, de pár nap után én nagyon megvagyok elégedve a telefonnal és úgynéz ki hogy nem kell megbánnom hogy nem a Samsung S9+, mellett döntöttem, ismerősöm elég sokat panaszkodik rá és mondta hogy ő megbánta hogy nem eszt a telefont választotta, mert ő is a sok negativ hozzaszólók alapján döntött, de nem mindenkinek eggy forma a telefon használati szokása és ezek az emberek eggy mindenben tökéletes telefont szeretnének, ugyebár mindenki eszt szeretné, de ha minden tökéletes lenne eggy telefoná akkor ugye nem is kéne többet telefont gyártani eggy elég lenne ami mindenben tökéletes lenne, Sokan nagyon istenitik A Samsung telefonokat, hát én is igy voltam ezzel eggy darabig, még rájöttem hogy a Samsung csak úgy fo....sa a telefonokat és eggy félév után jön a másik és az előző úgymond csúcs mobilját már le se to....a ! Az LG G5 egy jó telefonom volt igaz őt is megtartottam de az LG szinte semmi újat nem mutatott fel sem a G6 sem a G7-be ! Remélem a HUAWEI oda fog figyelni erre a telefonra és nem kell csalódnom bennük, persze ez az én véleményem és remélem sokáig fogom e jól össze rakott telefon minden előnyét kihasználni !!! :C

Új hozzászólás Aktív témák