Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Fitzgerald #42 üzenetére

    SoC: még ha sztem nem is a legfőbb probléma (a kirin 960 és a snapdragon 820 is használható cuccok - ha rendes RAM-ot tesznek melléjük), de sztem is gáz, hogy egy 10"-os "csodagép" gyengébb egy közép-felső telefonnál.

    A koporsóba több fronton verik a szegeket:
    1. Apple-majmolva limitálják a funkciókat (a kb 10$ ktg-gel járó SIM/LTE kihagyása a modellek kb harmadából)
    2. Praktikus, hasznos funkciók szándékos, sokszor minden ok nélküli hanyagolása. Pl kiafrászt bántott a JACK-dugó?? Ezenfelül EGYETLEN vízálló modellt kidobhatna már valaki, amikor vízálló telókkal - szó szerint - Dunát lehet rekeszteni. Full méretű SD-kari, HDMI kimenet se lenne ördögtől való, mint fentebb rinyáltam miatta, ezek meglévő funkciók voltak 6évvel ezelőtt.
    3. A ROM maga: a piac nagyrészét adó kínai tableteknél erősen kérdéses, mit varrtak bele a rendszerbe, hány spyware-t kap ajándékba a kínai szolgálatoktól és persze bloatware-t a cégektől. Kína elég messze jár a demokráciától (sőt, elfele igyekszik tőle), egyáltalán nem lep meg, ha mocsokságokat tesznek a jelentős részben hazai fogyasztásra szánt tabletek rendszerébe.
    4. Árazás. Amennyiben nem kínai kacatot szeretnél, középszintű vasért elkérik egy csúcsteló árát.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák