Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geryboro

    senior tag

    válasz Cunaja #14023 üzenetére

    cunaja romhoz valo TWRP-s recovery van a telefonon.
    a cunaja rom flashelese hiba nelkul vegigfut a telefonon a leiras szerint, de reboot utan bootloop van a nyitott bootloader figyelmezteto uzenetnel megakad a telefon.
    kiirja 5 masodperc utan a boot-ot, majd kb 1-2 perc utan ujraindul,
    megint probalkozik, majd meg egy reboot utan eRecovery-be lep, ahol hivatalos romot lehet letolteni,
    de nem sikerul neki.
    3 gombos modszerrel 5%-nal elakad, verziotol fuggoen 2 fajta hibauzenetet ir ki, egyik hogy nem kompatibilis,
    masik hogy hiba lepett fel, forduljak az emui-hoz.
    toltest sem veszi, nyitott bootloaderes figyelmeztetesnel elakad, majd ugyanigy tovabb.
    .
    adb megy, fastboot megy.
    legutobb rescue fastbootbol hoztam vissza twrp recovery flashelessel adb-n keresztul, mert gyari recovery-vel sem ment a 3 gombos update, meg erecovery sem.

    bootloader nyitas utan egybol factory reset fogadott.
    rom flasheles elott volt egy hard reset twrp-bol, az gondolom system, data mappakat uritette, de azok cunaja rom telepites kozben ugyis torlodnek ugyebar(gondolom)

    a folyamatok kozben fogalmamsincs hogy hogy, de system mappa serult, azt ujraformaztam, particionaltam.
    probaltam 3 ROM-ot felflashelni xda-rol, egyikkel sem ment, flasheles hibauzenet kozben.

    bl nyitas, adb cuccolgatas win10/defender vegig ki volt kapcsolva, hisuite telepitve, driverek a helyukon.
    a zipeket tobbszor is letoltottam szelessavu internettel, igy azokkal gondolom nem volt gond.
    vagy 10 gyari romot probaltam 3 gombos megoldassal, az lehetetlen hogy mindegyik rosszul jott volna le.
    microsd kartya eredeti 128gb samsung evo+, igy gondolom azzal sincs gond.
    gyari usb kabelt hasznaltam mindenhez.

    most ott vagyok, hogy csak nalam van kikapcsolva, akksi 50% korul van.
    meg van kb. 4-6 oranyi probalkozasom, aztan rakom fel alkatresznek a telefont. :DDD

    ha ehez kerek egy helpet.

    az sem erdekelne ha nem lenne IMEI mas twrp backup flashelesebol, ott legalabb mukodo rommal tudnam zarni a bootloadert es menne a gyari, majd szerviz. :))

    Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

Új hozzászólás Aktív témák