Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sógi

    addikt

    Volt két iphonom (6s+ és 7+) és xiaomim is pár darab, régebben sok samsungom...
    Most kb 1 hónap után, semmi fagyás,, sőt kibaszott gyors ez a teló, mat 10 pro után, pláne :)
    Akku nálam 4-5-6 óra kijelzővel és 1-2 óra hívással, 2-3 napos üzemidővel tökéletes!
    Fagyás és akadás nulla! Sőt bírom, hogy mindig azonnal számíthatok rá..
    Minden frissítés után full wipe, de ez alap kellne legyen mindenkinek! Ismerősöm azért vitte vissza ezt a telefont mert lefagyott egyszer egy nagy frissítés után...nem csinált hard resetet...sajnálom azokat akik nem értenek az androidhoz, de sajnos ez alap, hogy egy nagy frissítés után kell a full wipe, Samunál is alap....amúgy ios-en is!
    Face id tökéleteses! Ujjlenyomat 10/9...nem mondom, hogy hibátlan...
    Nekem teljesen jó ez a kijező, azok után, hogy volt ip7+ és mate 10 prom is...nyilván engem is zavar a minimum automata fényerő sötétben, de felhúzom ilyenkor és utána már nincs gondom vele, ez legyen a legnagyobb probléma ezzel a telefonnal :)
    Jah és edge kijelző...eddig occkódtam tőle, de a M20Pro megszerettette velem :D

    (#7523) Barthezz2 : sztem MIUI-t ne hasonlítsuk EMUI-hoz! :) MIUI egy tisztított és nem is tudom milyen android, lehet, hogy ott nem volt szükséges a hrad reset...Én ott is csináltam nagyobb frissítésnél!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák