Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz nebancsa #12193 üzenetére

    Köszi a választ.
    Azoknak akik ráfrissítéssel oldották meg a 9.1 EMUI verziót, azoknak a főképernyőn maradhatott a zseblámpa widget, vagy ikon, de az alkalmazások közt már nincs ott, tehát ha letrölöd az ikont, vissza már nem tudod honnan tenni. :(

    Akik csináltak visszaállítást is a frissítés után, azoknak többnyire nincs sehol a gyári zseblámpa ikon és widget.sem. Én is ezek közé tartozom már...

    Akiknek meg mindkét helyen ott van 9.1-en, azok úgy látom, hogy Telenorosak, vagy nem szolgáltatós a telefonjuk :F ..
    ő nekik nem rontották el a 9.1-es verzió ezen részét, vagy majd a későbbi verzióval látszik a hiba...

    (#12192) Kovaratis: ezt nem egészen értettem, hogy érted ezt... de, ha arra gondolsz, hogy lezárás előtt a főképernyő látszódik, akkor igen. Így ha kinyitom a tokot és felold a telefon, oda visz igen, és onnan nekem gyorsabb bekapcsolni a zseblámpát :K

    (#12194) laci laci: 230790 Ft-os akciós listaáron, kamatmentes részletre, de kaptam a 2 év hűség hosszabbítás miatt 40 ezer készülék kedvezményt, és 69000 Ft volt a kezdőrészlet. Így havi 5795 Ft a részlete :U a normál lista ára 313.000 Ft lett volna előfizetés nélkül, de már nem is lehet nagyon kapni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák