Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jano_023

    őstag

    válasz kali #9508 üzenetére

    spanyoll: Igazából én is ezeket néztem és még a Note 8-at, de akkumulátor miatt az annyira nem jó. A pixel 2 xl lenne a jó, de sajnos nem igazán tudom beszerezni. Pedig valószínűleg az lenne a legjobb.Igazából nagyon jó ez S7E is, de már megvan két éve ami nálam nagy szó. A design miatt szeretnék valami újabbat. Valószínűleg ez a telefon még legalább 1 évig teljesen jó lenne, gyors, szép képeket csinál és az aku sem annyira vészes.

    beyruth82: Köszönöm a képeket. Szerintem ezeken is látszik, hogy kicsit olyan festmény hatásúak a képek. De lehet csak az én szememnek nem elég élesek.

    kali: Valószínűleg rosszul fogalmaztam, a képek ahogy feljebb is írtam festmény hatásúak és nem olyan élesek (kicsit mázoltak). Szerintem nagyon sok múlik a szoftveren is, ott a Pixel 2 iszonyatosan jó képeket csinál egy kamerával. Az akkumulátor az verhetetlen :D

    Köszönöm a segítséget. Majd még nézem a fórumot és a képeket amiket csináltok aztán valahogy döntök.

    ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Új hozzászólás Aktív témák